1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yün keçe satın almak için prestijboncuk.com tek tercihiniz
Yün keçe satın almak için prestijboncuk.com tek tercihiniz

Yün keçe satın almak için prestijboncuk.com tek tercihiniz

A+A-

Yün keçe son yılların en prestijli süsleme malzemelerinden birisidir. Yün keçe dendiği zaman eskiden beri aklımıza ilk gelen ayakkabı tabanlıkları. Eskiden beri ayakkabı tabanlarına yün keçe yerleştiriliyor. En çok bilinen kullanım alanı bu. Fakat insanların bakış açıları her şeyi değiştirdi. Keçeler başka alanlarda da kullanılmaya başlandı.

Nako Keçe Yünü - 1138 Lacivert

Keçelerin en sık kullanıldığı sektöre süsleme sektörü. Dekoratif ürünlerde sıkça kullanılan keçenin tercih edilme sebebi sert bir malzeme olmasıdır. Yün keçe, pek çok süslemeye uygun sertliğinin olması sebebiyle rahatlıkla kesilip biçilebiliyor ve pek çok şekilde desen veya figür oluşturulabiliyor. En müsait kullanım şekli ise çiçekler. Çiçek yapımında kullanılan keçelerden oluşturulan süslemelerde bozulma olması çok zor. Malzeme sert, kolay kolay toz tutmuyor ve düşük sıcaklıklarda da yıkanabiliyor. Hal böyle olunca kullanılabileceği alanlar hayli genişliyor.

Yün keçeyi nerelerde kullanabilirim, yün keçe kaç renk olabilir ki, en fazla ne kadar şekil alabilir ki diye düşünüyorsanız mutlaka alıp birkaç farklı şekilde kullanmanızı öneriyoruz. Kesilerek tek parça halinde kına şekeri yapabilirsiniz, üzerine belli başlı desenler uygulayıp boyayabilirsiniz, keserek, dikerek belli bir figür verebilirsiniz. Keçelerden son zamanlarda yapma çiçekler yapılıyor. Bu çiçekler nikah şekeri olarak dağıtılabiliyor.

Nako Keçe Yünü - 1249 Leylak

Fakat keçeler sadece belli başlı yerlerden alınmalı diye düşünüyoruz. Her keçe sizin istediğiniz türden olmayabilir. Keçelerin renkli yapılmasında her firma aynı hassasiyeti göstermeyebilir. Bazı firmalarda istediğiniz rengi veya kalınlığı da bulamayabilirsiniz. Yün keçe temin etmek biraz zor bir iş. Keçenin kalitelisini bulmak keçe üreticisi olmadığınız takdirde hayli zor. Peki keçenin yünden yapılmış olanını ve kalitelisini nereden bulabilirsiniz?

Prestijboncuk.com sizlere keçede kaliteyi ve renk çeşitliliğini sunuyor. Tek tercihiniz olmalı çünkü keçe alırken yün ve kaliteli olduğunu anlamanız çok zor. Renk çeşitliliğini normal bir hobi mağazasında bulamayabilirsiniz. Fakat Prestij Boncuk ta bol renk çeşitliliği ve kaliteli keçe malzemeleri bulmanız çok kolaydır. Keçe alırken mağaza mağaza dolaşmak zorunda kalmayacaksınız, en çok çeşidi ve istediğiniz kalitede yün keçeyi bulmak bir internet bağlantısı kadar yakınınızda.

Bu haber toplam 3952 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT