1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yenibosna’da Camcı
Yenibosna’da Camcı

Yenibosna’da Camcı

A+A-

Asil cam, İstanbul’un her bölgesine cam imalatı, üretimi ve montaj işlemlerini yapmaktadır. Üretim olarak ısıcam, lamine cam, konfor cam, ve bir çok cam ürünlerinin imalatını yapmaktadır. 25 yılı aşkın sektör hayatında kaliteli cam üretimi ve titiz montaj işçiliği ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

1200 m2’lik çalışma alanı ile imalatında yoğun olarak seri üretimler yapmakta ve proje bazlı çalışmalar yapılmaktadır. İlk olarak Yenibosna’da atölyemiz 200 m2’lik atölye ile imalatan yapan Asil cam, çalışkan, güvenilir iş anlayışı ile bu günlere gelmektedir.

Yenibosna camcısı olarak bölgede cam takma işlemleri gerçekleştirilmektedir. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız camlarınızın işin küçüklüğüne ve büyüklüğüne bakılmaksızın montajını yapmaktadır. Toptan ve perakende cam satışı olan firmamız uygun olarak fiyatlandırmalar yapmaktadır.

Yenibosna bölgesinde bir çok cam değişimi yapmış olan Asil cam, garantili olarak değişim yapmaktadır. Lamine, temperli, klasik cam, konfor cam, gibi projeli işler yapan firmamız ISO, TSE, belgelerine sahio olmaktadır.

Başlıca Cam Ürünlerimiz

Düz cam, ısıcam, konfor cam, buzlu cam, renkli camlar, kalın, lamine cam, telli cam, karolajlı cam, iki cam arası jaluzili cam, reflekte cam, ayna, dekoratif cam, bizote, rodaj, forma, masa ve sehpa camları, gibi bir çok cam çeşitlerimizi fabrikamızda bulundurarak üretim, imalat ve satışı yapılmaktadır.

Yenibosna Cam tamiri Hizmetleri

Mevcut olan camlarınıza delik delme

Cam ve Aynalara bizote – rodaj uygulaması

Cam thikol yenileme

Camın bir yüzünü değiştirme

Kırık, çatlak, eskimiş cam değişimi

Yenibosna Camcı

Yenibosna camcısı olarak, pencere, kapı kolları, cam balkon, vitrin camı, dış cephe, duşakabin, alüminyum doğrama, demir doğrama, gibi bir çok cam tamiratı ve imalatı yapmaktadır. Cam balkonlar da zamanla fitilleri güneş ve nemden dolayı sararıp parçalanmaktadır. Bu gibi camda bulunan aksesuar değişimleri yapılmakta ve uygun fiyatlara satışları yapılmaktadır.

Cam sektöründe en iyi hizmeti amaçlayan firmamız 15 kişilik montaj ekibi ile günün her dakikası sizlere ücretsiz olarak servis yapmaktadır.

Tüm cam ürünlerimizi incelemek için www.asilcam.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1509 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT