1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yeni Nesil Konkasör Tesisleri Mk Makine da
Yeni Nesil Konkasör Tesisleri Mk Makine da

Yeni Nesil Konkasör Tesisleri Mk Makine da

A+A-

Bir kerelik değil devamlı hizmet ve sürekli gelişim ile kalitesini her zaman son teknolojiler kullanarak en üstlere çıkaran firmamız 2016 itibariyle 36 yıllık bir geçmişe sahip olup sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz sizlere hem satış hem satış sonrası olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olup sizlerin ihtiyaçları ve sorularına cevap vermektedir. Sürekli iyileşme ve geliştirme, %100 müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez iki ilke olup kalitemizden ve uygun fiyatımızdan ödün vermeden sizlere uzun yıllar boyunca hizmet vermeye devam edeceğiz.

Özellikle konkasör tesisi, mobil konkasör, kırma eleme tesisi ve mobil kırma eleme tesislerinde rakiplerimizden yüzlerce adım önde olan firmamız siz değerli müşterilerine sadece Türkiye sınırlarında değil tüm dünyada aynı kaliteli hizmeti vermektedir. Diğer markalar gibi sadece satış sırasında değil satış sonrasında da tam destek olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı en üst şekilde karşılamaktayız. Belirli ton aralıklarına ürünlerimizi üretebileceğimiz gibi sizlerden gelen talepler doğrultusunda da üretim yapabilmekteyiz. Aynı şekilde bize ulaşarak ücretsiz olarak size en uygun olan tesisi bulmanızda yardımcı olabilmekteyiz.

konkasor-mk-makine.jpg

Fiyatlarımız piyasadaki rakiplerin altında olup kalitemiz hepsinin üstündedir. Bunun nedeni devamlılık başta olmak üzere hem çalışanlarımıza hem tedarikçilerimize hem de siz değerli müşterilerimize daima memnuniyet aşılamaktan gelmektedir. Arge çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekte ve gelişen teknolojileri takip ederek ayak uydurmakta ve hatta onun da ötesine geçmekteyiz. Sizde gelişen dünyada kendinize bir yer edinmek veya rakiplerinizden bir kaç adım öne geçmek için bizleri istediğiniz zaman arayabilir her türlü konuda sorularınıza cevap bularak vereceğiniz emeği misli ile geri alabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Mk makina bir kere değil daima hizmet anlayışıyla her zaman sizin yanınızda olacaktır.

Bu haber toplam 937 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT