1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yeni Eğlence Mekanlarını Keşfetme Vakti
Yeni Eğlence Mekanlarını Keşfetme Vakti

Yeni Eğlence Mekanlarını Keşfetme Vakti

Tüm haftanın stresinden kurtulmak için dışarıya çıkacaksınız ancak her daim aynı mekana gitmekten artık sıkıldınız.

A+A-

O halde yeni eğlence mekanlarını keşfedin! Elbette kapı kapı gezerek ortama, ambiyansa ya da çalan müzik türlerine bakmanızdan söz etmiyoruz. Yeni eğlence mekanlarına göz atmak ve keşfetmek için internetin nimetlerinden faydalanmanızdan söz ediyoruz. Nasıl mı? Arama yapmanın gayet konforlu bir yolu olan BizPoint internet sitesi aracılığıyla…

Daha önce duymamış olanlar için özet bir bilgi geçelim. Bu site üzerinden her türlü işyeri, işletme, mekan, otel, AVM, otopark ve benzeri aramalar yapılabiliyor. Bir nevi sanal şehir rehberiniz oluyor. Aradığınız yeri hem yürüme hem de arabayla kaç dakika mesafede olduğunuzu a gösteriyor. Böylece “uzak mı”, “yürüyerek gidebilir miyim” gibi ekstra aramalar yapmanıza gerek kalmıyor. Elbette bu arama tüm işletmeler ve eğlence mekanları için de yapılabiliyor.

Gece dışarıya çıkmadan önce birkaç dakikanızı ayırarak site üzerinden arama yapabilirsiniz. Karşınıza liste şeklinde eğlence mekanları sıralanıyor. Telefon ve adres bilgilerini de görebilir, harita üzerinden yerine göz atabilirsiniz. Hatta üzerine tıkladığınız işyerinin hemen altında bulunan “yol tarifi” bölümüne tıkladığınızda anında Google Haritalar üzerinden tarif bilgisini karşınızda görüyorsunuz, büyük kolaylık!

Bambaşka eğlence mekanlarını keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Konumuz artık yeni mekanları keşfetmek ama hazır BizPoint sitesinden söz ediyorken birkaç tüyo daha verelim. Bu siteye üye olmak da pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Örneğin indirim ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz. Kayıtlı olan mekanlardan kendinize özel indirimler talep edebilir, iş ilanlarına göz atabilirsiniz. İşletmeleri, işyerlerini harita olarak görüntüleme imkanı bile var.

Çevrenizdeki yiyecekler, içecekler, AVM’ler, kampanyalar gibi onlarca ayrıcalıktan söz ediyoruz. Hatta Facebook ile giriş yaparak çevrenizdeki arkadaşlarınızı bile görme şansınız bulunuyor. Yapabilecekleriniz ya da bir başka deyişle faydalanabileceğiniz avantajlar o kadar fazla ki, gerçekten saymakla bitmiyor. Bu yüzden siz en iyisi bu siteye tıklayarak neler yapabileceğinize kendiniz göz atın. Hayatı bir hayli kolaylaştıran bir site olduğu için sürekli adres arayan sevdiklerinize de bu siteyi önerebilirsiniz. Adres bulmayı daha da kolaylaştıran bir yol biz bilmiyoruz, siz biliyorsanız paylaşın.

Bu haber toplam 552 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT