1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yaz Lastiği Kampanyası
Yaz Lastiği Kampanyası

Yaz Lastiği Kampanyası

A+A-

Bridgestone’dan Mevsimi Yaza Çeviren Kampanya

Bridgetone’la yaz erken geldi. 15 Mayıs’a kadar Bridgestone’dan 400 TL’lik yaz lastiği alışverişini yapan herkes anında 40 TL indirim kazanıyor. Üstelik Axess kartı olanlar 9 aya varan taksitli alışverişin keyfini çıkarıyor. Siz de hemen Bridgestone yaz lastiklerinizi alın, yola emniyetli ve konforlu devam edin.

Neden Yaz Lastiğine Geçmelisiniz?

Kış lastiklerinin özel bileşimleri ve sırt desenleri, soğuk havada en iyi performansı verecek ve en az aşınmayı sağlayacak şekilde tasarlanmamıştır. Havalar ısınınca, buzda çekişi kolaylaştıran keskin uçlara veya karda ilerlemeyi sağlayan ekstra diş derinliğine ihtiyacınız kalmaz.

Bridgestone Yaz Lastiği linkine tıklayarak fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

yaz-lastigi-1.jpg

Bu durumda yaz lastiğine geçmenizi öneririz.

Hava koşullarını yakından takip ederek mevsim dönümlerinde kış lastiğinden yaz lastiğine geçmek, hem sürüş emniyeti, hem de lastik ömrü açısından büyük önem taşıyor. Havaların soğuması ile birlikte ideal performans göstermek üzere tasarlanan kış lastiklerinin yazın kullanılması halinde, araçların fren ve yol tutuş performansında düşüş yaşanabiliyor. Aynı zamanda yakıt tüketiminde ve ses seviyesinde artış oluyor ve yumuşak yapılarından dolayı hızlı aşınma gibi problemler ortaya çıkıyor. Tüm bu nedenlerle araç kullanıcılarının, tıpkı kıyafet seçimlerinde olduğu gibi, mevsime uygun lastik kullanmayı da alışkanlık haline getirmesi, trafikte yaşanabilecek can ve mal kayıplarını minimuma indirmek açısından da çok önemli.

Bazıları şaşırtıcı bulabilir ama su tahliyesine yardımcı olan ve kaymayı önleyen özel sırt desenleri sayesinde, yaz lastikleri ıslak sürüş şartlarında daha iyi performans sağlarlar.

Bridgestone’da mevsimi yaza çeviren kampanya! Her 400 TL’lik yaz lastiği alışverişine 40 TL indirim!

Bu kampanya 15 Mart - 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak Bridgestone markalı yaz binek ve hafif ticari lastiklerinin alımında geçerli olacaktır. Her 400 TL’lik lastik alımınıza 40 TL indirim verilecektir. Alımınız 400TL’nin kaç katı ise o miktarda 40TL indirimi yapılacaktır. (Örnek: Lastik alımınız 400 TL ile 799 TL arasında ise 40 TL indirim yapılacaktır, 800 TL ile 1199 TL arasında ise 80 TL indirim yapılacaktır.)

Kampanya yetkili Brisa bayilerinden, Lastiğim noktalarından, yetkili Brisa bayilerinin tali satış noktalardan, Lastik VS’lerden, Speedy’lerden ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502104300’ı arayabilirsiniz.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Bridgestone, 133.500'den fazla çalışanı ile 150 ülkede faaliyet gösteren dev bir global kuruluştur.

Ayrıca Axess’e özel 9 aya varan taksit fırsatı!

Axess’e özel +6 taksit kampanyası ise, 15 Mart – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bridgestone - Lassa markasına ait, kampanyaya dahil olanAxess üye işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri 2 ve 3 taksitli işlemlerde geçerlidir..Kampanya'ya Axess, Wings, Bank'O Card Axess ve Free kartlar dâhildir. Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu haber toplam 1055 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT