1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Yatta Evlenme Teklifi Ve Yat Kiralama Fiyatları
Yatta Evlenme Teklifi Ve Yat Kiralama Fiyatları

Yatta Evlenme Teklifi Ve Yat Kiralama Fiyatları

Muhteşem İstanbul Boğazı'nın unutulmaz manzarası eşliğinde harika organizasyon seçenekleri....

A+A-

Tekne ve yat tur organizasyonları günümüzde büyük ilgi gören ve keyif veren etkinlikler arasındadır. Bir seçeneğe sahip bu organizasyonlar dünyanın dört bir yanında düzenlenmektedir. Ancak ülkemizin güzide şehri olan İstanbul’da böyle bir etkinliğe katılmak paha biçilemez bir deneyimdir. Dizilerde ve filmlerde görmeye alıştığımız bu organizasyonlar sizlerin de kolayca ulaşabileceğiniz seçenekler barındırıyor. Sitemizde yat kiralama konusunda bilgi alabileceğiniz pek çok kaynak bulabilirisiniz.

Rüya Gibi Bir Organizasyon

Yedi tepeli şehrin, Avrupa ve Asya’yı ayıran muhteşem Boğazı’nın unutulmaz manzarası üstünde, dostlarınızla beraber harika anlar yaşayabileceğiniz bir turu, hayal etmişsinizdir. İstanbul Boğazı’nda Tekne Turu düzenlerken etkinliğin türü ne olursa olsun, bu muazzam turu hayatınız boyunca bir kere de olsa tecrübe etmelisiniz. Ülkemizin nazar boncuğu olan bu Boğaz, hiç şüphesiz dünyanın en harika boğazı olması yanında; denizin hoş havası ve tarihi mekânların varlığıyla da güzelliğini taçlandırmaktadır. Yat turu denildiğinde akla gelen ilk yerlerden olan İstanbul’un simgesi Boğaz, anılarında muhteşem bir organizasyonla hoş bir şekilde kalabilir. Bu güzellikleri tüm sevdiklerinizle paylaşarak onların kalbinde ayrı bir yer edinebilirsiniz.

gezi.jpg

Sıra dışı Evlilik Teklifleri

Yaşamınızda, keyif dolu ve kaliteli anlar oluşturmak için, denizi keşfetmek, rüzgârlı teninizde hissetmek için farklı organizasyonlardan biri olan tekne kiralamaya ihtiyacınız olabilir. Teknede evlenmek, mezuniyet töreni organize etmek gibi organizasyonları, hatta bazen de muhteşem ve sıra dışı bir evlilik teklifi için, İstanbul’un eşsiz sularında, boğazı şahit tutarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda örneğiniz verdiğimiz durumlar ve benzeri organizasyonların gerçekleştirilmesi gibi durumlarda, tekne kiralama için maddi imkânları siz sağlamalısınız. 2 kişiden tutunda 400-500 kişi kapasiteli ucuz tekneler gibi birçok seçeneği bogazdagezi.net ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Sitemizi takip ederek yemek ve içecek seçenekleri yönünden çeşitli ve esnek imkânlara sahip organizasyonları görebilir kendinize ve cebinize en uygun alternatifler arasında seçim yapabilirsiniz.

gezi1-002.jpg

Yat ve Tekne Alternatifleri Arasında Seçim Yaparak Organizasyon Düzenlemek

İhtiyaçlarınıza göre tercih yapacağınız yat ve tekne türü, belirlediğiniz organizasyona katılacak sayınıza göre olmalıdır. Yani burada öncelik gösterilmesi gereken ilk şek organizasyonda yer alacak kişi sayısını tespit etmektir. Katılan sayısı tespit edildikten sonra kişi miktarına göre yat veya tekne tercihi yapılır.

Yat ve tekneleri program öncesi görmek isterseniz, demir attıkları iskelelerde inceleyebilirsiniz. Yirmi katılımcıya kadar olan miktarlarda kiralanacak araç yat olmalıdır. Yirmi kişinin üzerinde beş yüz kişiye kadar olan katılımcı sayılarında ise kiralanacak araç tekne olmalıdır.

Yat ve teknelerde yemek, sünnet, toplantı, yüzme turu, nişan, düğün, doğum günü, İftar benzeri çok çeşitli faaliyetleri yapabilirsiniz. Tekne ve yatlarda düzenleyeceğiniz faaliyetin amacını tespit ettikten sonra, mönü ve alkollü, alkolsüz içecek tercihi yaparak, düzenlenecek olan sürprizlerle beraber dostlarınızla, sevdiklerinize veya iş arkadaşlarınıza hayatınız boyunca hafızalarınızda kalacak, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Dostlarınızla beraber harika bir zaman geçirmek için zahmetli iş maratonunda biraz mola vermek ve isteklerinize uygun organizasyonu gerçekleştirmek için hep keyfinizi en üst düzeye çıkarmak için http://www.bogazdagezi.net sayfasına girerek tercih ettiğiniz organizasyonlar ve yat kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

gezi2-003.jpg

İstanbul Boğazında Düzenlenen Yat Turları Hangi Güzergâhlar Üzerinde Yapılır?

Düzenleyeceğiniz boğaz turu etkinliğinde başlangıç mevkiini size en yakın ve uygun olan iskeleyi seçerek yapabiliyorsunuz. Başlangıç ve bitiş noktaları belirlenmiş olan geniş seçenekleri bulunan listemizden incelemelerinizi yapıp tercihinizi bildirebilirsiniz.

Alternatif seçeneklerden ve kampanyalardan hemen haberdar olmak, çeşitli fiyat karşılaştırmaları yapmak ve yat organizasyonlarının nasıl düzenlendiği konusunda bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edin.

On yıllık birikimiyle İstanbul’da tekne ve yat kiralama imkânı sağlayan firmamız, Dünya’nın en harika manzarasına sahip Boğaz’da aşağıdaki organizasyonların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Tekne ve Yatlarda Doğum Günü Etkinlikleri Düzenleme

Tekne ve yat üzerinde doğum günü organizasyonları, kişiye özel yat ve teknelerimizde, lazer şovları ve havai fişek gösterileriyle renklendirilir.

gezi3-003.jpg

Düğün, Nişan ve Evlilik Teklifi Organizasyonlarında Yat ve Tekne Hizmeti Sağlama

Teknede, düğün, nişan ve yatta evlenme teklifi organizasyonları için birbirinden uygun çeşitli seçeneklerimize ulaşmak için lütfen https://www.bogazdagezi.net/hizmet/yatta-evlenme-teklifi/ adresine tıklayınız.

Tabi ki sunduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değil, işte düzenlediğimiz diğer organizasyon seçenekleri;

Mezuniyet balosu ve yemek organizasyonu

Yılbaşı partisi

Ramazan etkinlikleri ve iftar yemekleri

Yemekli yemeksiz iş toplantıları

Yüzme turları

Çeşitli organizasyonlar için yemekli tekne turu

Bu haber toplam 1471 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT