1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Web tasarım ile internetin gücü
Web tasarım ile internetin gücü

Web tasarım ile internetin gücü

A+A-

Web tasarımınız sizin ve şirketinizin vizyonu, kurumsal çizgisi, hizmet kalitesi hakkında müşterilerinize sinyaller vermektedir. Çoğu firma, interneti ve web tasarımı önemsemediği ve yalnızca var olsun diye yaptırdığı web sitesi profesyonellikten uzak olduğu için firma imajını olumsuz etkilemektedir ve web tasarımın asıl amacından uzaklaşmaktadır. Eğer ki web tasarımınızın firmanıza katkısı olmasını, firmanızı temsil etmesini istiyorsanız özel web tasarım hizmeti alarak, kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarım oluşturulmasını sağlamalısınız. Web tasarım ajansı lisayazilim.com, masaüstü yazılım hizmeti verdiği 6 yıllık geçmişinden sonra, internet sektöründe de destek isteyen mutlu müşterileri sayesinde, internet alanında uzman bir ekiple web sektörüne de giriş yapmıştır ve lisaweb.com.tr markasıyla yoluna devam etmektedir.

Web Tasarım Hizmetleri

Lisa web, web sektöründe edindiği tecrübe ve birikimlerle kurumsal firmalara marka olma yolunda, rakiplerine fark yaratacak web tasarım hizmetleri sunuyor. Web tasarım projelerinde dikkat ettiği nokta, firmanın kalitesini yansıtması, kurumsal kimliğine uyması olduğunu belirten Lisa Web internetin gücünü çalıştığı tüm firmalara hissettirmeyi hedefliyor. İnternetten müşteri kazanmak, mevcut müşterilerinize kampanya ve duyurularını haber vermek gibi bir çok özelliği web siteniz sayesinde yapabilirsiniz. Bu sebeple internetin gücünü kullanmak adına atılacak ilk adım bir web tasarım firması ile tanışmaktan geçer.

SEO Hizmetleri

Web tasarım sahibisiniz, evet ama web siteniz hiç ziyaretçi çekmiyor mu? O zaman sizin ihtiyacınız olan şey SEO hizmeti almak. SEO hizmeti alarak internet sitenizi arama motorlarında hedef kelimelerde üst sıralara taşıyabilirsiniz. Marka olmak, tanınmaktan geçer, bir de rakipler tarafından tanınırsanız artık markasınız demektir. Bugün herkesten duyduğumuz soru: Sitem …. yazıldığında üst sırada çıkacak mı? diye sormak oluyor. Evet her sektörden insan arama motorundan kendi ürün ve hizmetlerini en az 1 kere arayarak üst sıralarda çıkan internet sitelerini inceler. Bu sebeple eğer ki sektörel rakipleriniz tarafından tanınır ve bilinirseniz marka olma yolunda ilk adımı atmış olursunuz.

Siz de internetin gücünü keşfetmek ve internet ile firmanızın cirosunu arttırmak istiyorsanız hemen bir web tasarım firması ile çalışmaya başlayın.

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT