1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

A+A-

Kurumların kurumsal kimliklerinin yansıtıldığı ve faaliyetlerini gerçekleştirebildiği uluslararası ağ ortamlarında yayınlanan online sistemler olarak adlandırılan web tasarım günümüzde oldukça önem kazanmaya başlamıştır. Kaliteli bir şekilde ihtiyaca göre hizmet veren web tasarım firmaları arasında yer alan En Ucuz Tasarım, kurumsal ve profesyonel web tasarımları hazırlayarak, bu hizmetleri uygun fiyatlara müşterilerine sunmayı hedefler.

Web Tasarım Ürünleri

E-Ticaret sistemi, oto galeri sistemi, otel rezervasyon sistemi, emlak portalı, rent a car sitesi, haber sitesi tasarımı, restaurant sitesi tasarımı, spor salonu sitesi tasarımı, güzellik salonu sitesi web tasarım ve yasaya uygun web tasarım gibi çeşitli kategorilerde ürün hizmetleri sunulabilir. Bu hizmetler arasından ihtiyacınız olan web site tasarım türü hangisiyse, o kategoride hazırlanmış olan tasarım şablonlarından beğendiğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

En Ucuz Tasarım, hızlı bir şekilde e-ticaret sitesi kurmak isteyenlere hazır alt yapısı sayesinde 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde web sitesi hazırlayabilme özelliğine sahiptir. Böylece vakit kaybetmeden web sitesi üzerinden satışlara başlayabilmeniz mümkündür. Yapmanız gereken hazır şablonlar arasından beğendiğinizi seçerek, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmektir. Daha sonra bir gün içerisinde web sitenizi yayına alıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım paketleri; eko web tasarım, kobi web tasarım, kurumsal web tasarım ve özel web tasarım olmak üzere dört farklı paket seçeneğinde müşterilere sunulur. Kullanacağı web sitesinden çok fazla özellik beklemeyenlerin tercihi genellikle eko web tasarım paketleri olmaktadır. Büyük bütçeler gerektirmemesi sebebiyle tercih nedenidir.

Firmaların ihtiyaçlarının analiz edilerek hazırlandığı bir web sitesi paketi olan kobi paketi, fark yaratan web sitelerine sahip olma fırsatını sunan bir pakettir. Limitsiz revizyona açıktır. Kobi paketinin yetersiz kaldığı durumlarda, devreye kurumsal web tasarım paketi girmektedir. Bu paket içerisinde sayfa ekleme, resim ekleme ya da e-mail sayısı kısıtlanmaz. Bu nedenle daha kapsamlıdır.

Web tasarım paketlerinin sizin için yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, özel web tasarım paketini tercih edebilirsiniz. Kafanızda tasarladığınız web sitesini yaptırmak, özel web tasarım paketleri ile mümkündür. Aklınızdaki özellikleri iletip, buna uygun bir teklif alarak özel web tasarımı yaptırabilirsiniz.

Bu haber toplam 1544 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT