1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Web Tasarım Ajansı birNC kalitesiyle tanışın
Web Tasarım Ajansı birNC kalitesiyle tanışın

Web Tasarım Ajansı birNC kalitesiyle tanışın

A+A-

Web Tasarım Ajansı birNC kalitesiyle tanışın

Web sitesi tasarımı belli aşamalar gerektiren bir oluşum olmalıdır. Öncelikle kurumsal kimliğinizin tamamen hazırlanmış olması, markanızın renklerinin ve logosunun akılda kalıcı olması gerekmektedir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra profesyonel yardım alarak web tasarımı yaptırmalısınız. Çalışacağınız ekibin size sunacağı proje alternatifleri tamamen size özgü olması önemli bir detaydır.

Web Tasarım Firması birNC’ye göre web sitesi tasarımı için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar:

- Web sitesi tasarımı sadece görsellikten oluşmamalı, yazılım süreçlerinin de profesyonel ve bu konuda uzman yazılım ekibi tarafından hazırlanmalıdır. Web siteniz yayında iken olası aksaklıklar için önlem alınmış olmalı ve web sitenizi hangi amaçla kullanacağınıza göre bir teknolojik altyapıya uygun hazırlanmış olması gerekmektedir.

- Web tasarımı tamamen kurumsal kimliğiniz ile entegre olmalı ve kurumsal kimliğinizi yansıtan profesyonellikte hazırlanması gerekmektedir.

- Web tasarımı akıllı telefon ve tablet içinde uygun olarak dizayn edilmiş olmalı ve hangi cihazdan erişim sağlanırsa sağlansın kolay kullanımlı olmalıdır.

- Web sitesi tasarımı özgün ve bu özgünlüğü sağlayabilecek bir ekip tarafından dizayn edilmiş olmalıdır.

- Web tasarımı içerik yönetimi yapılırken kullanılan ara yüzün kolay kullanımlı olması ve web sitenizin sade, basit kullanımlı olması erişim sağlayıcıların kullanımlarını kolaylaştırsın.

Tüm bunların hepsi aşama aşama dikkate alınarak markanızın global yüzü olacak web sitenizin kolay anlaşılır ve özgün bir tasarıma sahip olması sağlanmalıdır. Web sitesi hazırlanırken ileriye dönük düşünülmeli ve yazılımı için bu doğrultuda ilerlenmelidir. Ayrıca farklı dil seçenekleri ile web sitenize erişim sağlayacaklar için uygulamalar eklenmeli ve çoklu dil alternatifi olmalıdır. Eğer markanızı doğru anlatmak istiyorsanız bunların hepsi göz önünde bulundurulmalı ve işlevsel bir web sitesi hazırlanmalıdır. İstanbul’un web tasarım markası birNC olarak bu bilgilerle şirketlerinizin internetteki geleceklerini sağlama almanızı tavsiye ediyoruz.

Unutmayınız; günümüzde web sitesi kullanıcılara marka hakkında fikir sahibi olabilmeleri için bir veri oluşturmakta ve yine güven verici bir tanıtım olmaktadır. Kullanıcılar merak ettikleri firmaları web sitelerinden inceleyerek kurumsallığı hakkında bilgi sahibi olmakta, firmanın yönetiminden işlevine kadar tüm bilgilere ulaşmalıdır. Web sitenizin markanızın yüzü olduğunu unutmamalısınız. Bu doğrultuda hazırlanmış olan web sitesi tasarımı sizin ulaşmak istediğiniz kitleye erişiminizi kolaylaştıracaktır. Web sitesi tasarımı sizin çözüm ortaklarınızın, müşteri portföyünüzün ve ulaşmaya çalıştığınız tüm kitleler için kolaylıkla size erişim sağlayacakları bir bağ olduğu düşünülmelidir.

Bu haber toplam 2391 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum