1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Vizesiz Gezilecek En Güzel 2 Tatil Yeri
Vizesiz Gezilecek En Güzel 2 Tatil Yeri

Vizesiz Gezilecek En Güzel 2 Tatil Yeri

A+A-

Düşlediğiniz tatilin doğru adresi sloganıyla hizmet veren online turizm şirketi Gruppal.com yurtdışı turları konusunda alanında lider konumda olmaya devam ediyor. Tatil ile ilgili aradığınız her şeyi bulabileceğiniz firmanın turları da yoğun ilgi görüyor.

Uzun yıllardır turizm sektörü içerisinde olan Gruppal tur şirketi, kaliteli ve profesyonel turizmci kadrosuyla müşterilerinin tüm beklentisini karşılıyor. Özellikle yurtdışı turu, yurtiçi turu, Kıbrıs tatil fırsatları, uçak bileti ve tüm otel konaklamaları alanında tatilcilerin en büyük yardımcı olan firma, vizesiz turlar ve vizesiz tatil yerleri ile de yoğun ilgi görüyor.

tatil1.jpg

Vize Olmadan Özgürce Gezin

Bildiğiniz gibi bu yıl bayram tatilleri uzun bir zaman dilimine denk geldi ve dokuz gün boyunca hepimiz doyasıya tatil yaptık. Bu yaz geçen yıllara oranla çok daha popüler olan iki rota ön plana çıktı. Bunlardan ilki Kıbrıs, diğeri ise Yunan Adaları. Cruise gemileri ile tatile çıkacağınız vizesiz Yunan Adaları turu, gerek vize istememesi, gerek gemi turunun rahatlığı gerekse de ülkemize yakınlığı ile çokça tercih edilir oldu. Siz de kış gelmeden mutlaka bir Yunan Adaları gemi turuna çıkın, bu keyfi doyasıya yaşayın.

Vizesiz gezilebilecek en popüler yerlerden bir diğeri de bu yıl Kıbrıs oluyor. Uçak mesafesiyle sadece 1 saatlik uzaklıkta olan Kıbrıs, bayram tatillerinin, yılbaşı kutlamalarının ve hafta sonu kaçamaklarının de en güzel tatil yeri.

Bu haber toplam 3608 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT