1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Valinya Arkadaşlık Sitesi
Valinya Arkadaşlık Sitesi

Valinya Arkadaşlık Sitesi

Yola gerçekçi arkadaşlık sloganıyla çıkan Valinya her gün artan üye sayısı ile göz dolduruyor.

A+A-

Valinya Arkadaşlık Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Yola gerçekçi arkadaşlık sloganıyla çıkan Valinya her gün artan üye sayısı ile göz dolduruyor. Tamamen gerçek profillerden ve üyelerden oluşan arkadaşlık sitesi üye olmak isteyen adaylara da büyük bir kolaylık sağlamakta. Üye olmak için tek yapmanız gereken ''Üye olun'' başlığı altında verilen bilgileri doldurmak. Bundan önce kullanım koşullarını okumanız ve gizlilik sözleşmesini onaylamanız yeterli olacaktır. Gerçek adınız dışında Türkçe karakterler kullanmadan bir üye adı seçmelisiniz. Sadece sizin bileceğiniz ve asla paylaşılmayacak olan şifrenizi yazdıktan sonra cinsiyetinizi belirlemek ve üye olmak sadece birkaç dakika içerisinde yapacağınız işlemlerden ibaret.

Valinya Sitesinde İletişim ve Mesajlaşma Nasıl Gerçekleşir?

Sitemizde iletişim ve mesajlaşma seçenekleri başka hiçbir sitede olmayan şekilde, tamamen orijinal ve farklıdır. Rekabeti seven erkeklerin uğrak adresi olan Valinya tamamen sanaldan gerçeğe taşınan ilişkiler için bir köprü görevi üstleniyor. Burada her şey olduğu gibi mesajlaşma da çok farklı! Bayan üyelerimiz herkesin görebileceği alana bir teklif açıyor. Bu örneğin ''Yılbaşında eğlenmek için nereye gidelim?'' ya da ''Bana hangi kitabı alırsınız'' gibi soru içerikli ve tekliflere açık bir cümle oluyor. Akabinde bu sorunun altına erkek üyeler kendilerine özgü cevapları verip bayan arkadaş üyeleri etkilemeye ve onları ikna etmeye çalışıyor. Belli bir süreden sonra teklif kapanıyor ve bayan üye kendisine en yakın cevabı veren erkek üyeyi işaretliyor. Sistemimiz de bayan ve erkek üyeleri karşılıklı ve tamamen kendilerine özel kişisel alanda mesajlaşmaya başlarken, aynı zamanda birbirlerine sanal hediye de gönderme imkanına sahip oluyorlar.

Valinya Sitesi Avantajları

Arkadaşlığa, dostluğa ve gönül işlerine önem veren ve tamamen seviyeli bir temele oturan Valinya sanal odaklı değil gerçek ilişkilerin peşinde koşan erkek ve kadınlar için birebir. Aynı zamanda sitemizin veri tabanında aşka dair yazılmış güzel pasajları da okuyabilme şansınız var. Üyelerin tamamının gerçek olduğu sitemiz tamamen ücretsiz olma özelliği taşıyor. Böylece bayan arkadaşları en romantik cümlelerle, en farklı tekliflerle etkilemek isteyen erkek üyelerimiz için aksiyon ve yarışma başlamış oluyor. Sadece beş dakikanızı ayırıp üye olun ve Valinya'nın farkını görerek yaşayın!

Bu haber toplam 2680 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT