1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Vajina Beyazlatma Ve Lazerle Vajina Beyazlatma Nedir
Vajina Beyazlatma Ve Lazerle Vajina Beyazlatma Nedir

Vajina Beyazlatma Ve Lazerle Vajina Beyazlatma Nedir

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan vajina ve koltuk altı kısımlarında zaman içerisinde meydana gelen karartılar çeşitli operasyonlar ile sorun olmaktan çıkarılıyor.

A+A-

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan vajina ve koltuk altı kısımlarında zaman içerisinde meydana gelen karartılar çeşitli operasyonlar ile sorun olmaktan çıkarılıyor. Vajina beyazlatma yöntemleri günümüzde lazer ile gerçekleştirilebilmektedir. Vajina beyazlatma lazer işlemi sayesinde sizler de hem kendinizin hem de partnerinizin memnun kalacağı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Dış genital bölge olarak bilinen vajinada çeşitli sebepler dolayısıyla ortaya çıkan koyulaşma sorunu volvo olarak da bilinen bu bölgede hormon seviyelerinin değişiklik göstermesi ve yaş faktörünün de etkileriyle aynı zamanda sir ve ağda yöntemlerinin oluşturduğu tahribatlar nedeniyle kararabilir. Hassas bir derisi olan vajinanın ve kullanılan epilasyonların da oluşturduğu sebeplerle renk pigmentleri zarar görebilmektedir. Hamilelik ve çeşitli ilaçların kullanımı vajinada kararma ya daha da meydana getirmekte özellikle esmer tenli kadınlar da bu durumlar daha sık görülmektedir. Kadınlarda tende oluşturulan bu kararma korkulu rüya haline gelmiş ve artık son teknolojik cihazlar sayesinde vajina beyazlatma operasyonları rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Lazerle Vajina Beyazlatma

Lazer tekniğinden faydalanarak vajina beyazlatma işlemi rahatlıkla uygulanır. 15 20 dakika süren bu operasyon sayesinde ağrı veya acı hissetmeden genel anestezi ve lokal anestezi gibi ön hazırlık süreci gerektirmeyen vajina beyazlatma operasyonu ortaya çıkan koyu renklerin melanosit hücrelerini direkt etki etmesi ve bu hücrelerin tahribatı sonucu beyazlatma sağlanmaktadır. Tek seanstan oluşan vajina beyazlatma operasyonunda en doğru kararı uzman hekim vermektedir ve hastalar bu işlem sonrasında hiçbir sorun yaşamadan normal yaşamlarına devam edebilmektedirler. Ancak kimi zaman hassas ciltli kadınlarda kızarıklık veya su toplama gibi görüntüler meydana gelebilir. Ancak bunlar doktorunuzun önerdiği kremler ile yok edilebilmektedir. Vajina beyazlatma işlemi sonrasında kadınlar doktorlarının tavsiyesine uygun hareket etmelidirler ve vajina beyazlatma sonrasında oluşan tahribatlar eski derinin tahribatı uğraması nedeniyle kanamalar, şişmeler meydana gelebilir. Bu durumlar geçicidir ve aynı zamanda cinsel hayatını devam edebilmesi de böyle durumlarda mümkündür. Kadınların en çok problem ettikleri konulardan bir tanesi de vajinanın geniş olmasıdır. Vajina daraltma işlemi de lazer yöntemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Vajina daraltma lazer işlemi için hekiminizin yönlendirmesiyle bu sorundan tamamen kurtulabilir ve daha dar bir vajina ile hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Vajina daraltma lazer yöntemi hastaların en büyük cinsel problemi olarak karşılarına çıkan bu sorundan kurtulabilmelerini sağlayan en yeni ve en rahat yöntemdir. Vajina sorunu nedeniyle psikolojik olarak çok etkilenen kadınlar bu operasyon sonrasında bir rahatlama yaşayacaklardır.

vajina-daraltma-ameliyati-ve-lazerle-vajina-daraltma-sayfaici.png

Vajina Daraltma Lazer Ve Fiyatları

Vajina daraltma lazer operasyonu için belirgin bir fiyat söylemek mümkün değildir. Klinik seçimi, hekim seçimi ve işlemde detaylar gibi bir çok kriter vajina daraltma fiyatlarına etki etmektedir. Mutlaka ön görüşme ile fiyat konusunda bilgi alınabilir ve bu işlemin lüks bir işlem olarak görülmesi de engellenmelidir. Oldukça ekonomik bir çözüm ile sizler de kaliteli bir şekilde hizmet talep edebilir, böylece hem kendinizi hem de partnerinizi daha mutlu bir cinselliğe ulaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.monalisadokunusu.com/vajina-daraltma-lazer ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 3152 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT