1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Vaillant kombi servisi
Vaillant kombi servisi

Vaillant kombi servisi

A+A-

Kombi ürünlerinde dünya markası Vaillant ürünleri son zamanlarda en çok tercih edilen ve hizmet kalitesinde en iyi hizmeti sunan bir kombi ürün markasıdır. Ürünlerin satışı sonrasında da gerçekleştirilen kurulum, montaj ve ürün bakım onarımı konusunda son derece profesyonel ekiplerimizin desteği ile hiçbir sıkıntı yaşamanıza izin verilmemektedir. Vaillant servisi hizmet kalitesi bakımından en ürün kalitesi kadar rakiplerinden çok önde bir firmadır.

Vaillant yetkili servisi teknik elemanları işlerinde son derece titiz ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Vaillant ürünlerinde yaşadığınız donanımsal sorunlarda her zaman size destek verecek olan teknik destek ekibimiz sorunlarınızı en kısa sürede çözeceklerdir.

Servis Hizmetlerinde Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Vaillant kombilerinde bir sorun yaşadığınız takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak Vaillant ekibinden teknik destek isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bırakacağınız arıza kayıtları sayesinde sizin sorunlarınızdan haberdar olan Vaillant kombi servisi çalışanları gün içerisinde sizleri arayarak derhal sorunlara çözüm bulmak için evinize kadar geleceklerdir.

Hızlı ve kalıcı çözümler üreten profesyonel servis çalışanlarımız ürünlerinizdeki sorunlarınızı yerinde çözecekler ya da yerinde çözülemeyen sorunlarınız için ürünleri alarak atölyelerimizde bakım ve onarıma götüreceklerdir. Ürünler üzerinde yapılan bakım ve onarım geçici çözümler olmamakla birlikte bir daha aynı sorunun tekrar etmemesi için kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Donanım Sorunlarında Pratik Hizmet

Donanımla ilgili yaşanan sorunlarda parça değişimi yapılması gerekiyorsa Vaillant yetkili çalışanları üründeki parçaları tamamen orijinal parçalarla değiştiriyor ve soruna kalıcı bir çözüm üretmiş oluyorlar. Vaillant kombi servisi çalışanları ürünlerinizin bakım ve onarımında en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan müşteri hizmetleri çalışanları ile servis personellerimiz sizlerin mağdur olmaması için ürünün tüm bakım ve onarım aşamalarından sizleri en kısa sürede haberdar etmektedirler.

Bu şekilde ürününüzde yaşanan sorundan haberdar oluyorsunuz. Garantili ürünlerde hiçbir ücret talep edilmezken garantisi bitmiş olan ürünler için çok düşük bir servis hizmet ücreti alınmaktadır. Verdiğimiz servis hizmetleri de ürün garantisi kadar garantili hizmetlerdir. Vaillant ürünleri satış öncesi ve sonrasında verdiği hizmetler konusunda dünya standartlarına eşdeğer bir markadır.

Bu haber toplam 4322 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT