1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ
UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

A+A-

UZAKTAN EĞİTİM İLE ZAMAN VE PARA KAYBINA SON!

Einstein akıllı eğitim dünyası ile şirketinizi pazarda bir adım değil on adım öne taşıyabilirsiniz. Şirketiniz yaygın bir sahaya mı sahip? Eğitim vermek için farklı şehirlerden çalışanları tek bir merkezde toplamak zorunda mı kalıyorsunuz? Tüm bu ihtiyaçlar gerek zamansal, gerekse maliyet açısından yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Einstein’ın sunmuş olduğu AKILLI çözümler ile finansal yükler ve zaman yönetimi açısından oluşabilecek sıkıntılar son bulmaktadır.

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Einstein’ın akıllı eğitim dünyası, çözüm ortaklarına sunduğu çözümler ile onların çalışanlarını işlerinden uzaktaştırmadan eğitim alabilmeleri konularında yaratıcı çözümler geliştirmektedir. Artık günümüzde ZAMAN ve PARA harcatan konferansların yerini uzaktanegitim almaktadır. Yaratıcı çözümler ile çalışanların eğitimi daha verimli bir hal almakta ve şirketler pazarda rakiplerinden bir adım daha öne geçmektedir. Özellikle Einstein’ın özel ürettiği animasyonlu ve etkileşimli eğitim çözümleri çalışanların üzerinde daha güçlü bir etki yaratmaktadır.

https://vimeo.com/150647868

PRATİK EĞİTİMİN ARKASINDA TEKNOLOJİ YATAR

Teknolojiden yararlanmak hızınızı artırır. Başarınızı artırır. Artık çalışanlarınıza eğitim verme sürecini planlama derdine son verin ve işi Einstein gibi uzman bir yapıya bırakın. Einstein; özellikle Oyunlaştırma, Mobil Uyumlu Eğitimler ve Motion Graphic yöntemlerini kullanarak sizi gerek zaman gerekse finansal yüklerden kurtarmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Einstein ile iletişime geçmek. Bu konularda çok iddialı olan firma, iş ortaklarına sunduğu pratik çözümler ile zorlu finansal yarışta sizi öne çıkararak müşterilerinize daha hızlı ve daha verimli ulaşan çalışanlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu haber toplam 679 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT