1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. UniGame Oyun Makineleri 10 yıldır zirvede
UniGame Oyun Makineleri 10 yıldır zirvede

UniGame Oyun Makineleri 10 yıldır zirvede

A+A-

UniGame Oyun Makineleri şirketi olarak 10 yıldan fazla süredir tüm Türkiye'de faaliyet göstermekte olup kafe, kantin ve oyun parkları başta olmak üzere sayısız işletme ile çalışmaktayız. Online adresimizden langırt masası , bilardo masası, air hockey ve çocuk binekleri gibi oyun makinelerinin perakende satışının yanında çeşitli işletmelerle kiralama anlaşması üzerinden ortaklık da yapmaktayız.

Satılan tüm oyun makineleri piyasanın en kaliteli ve sorunsuz cihazları olup garanti ve teknik destek hattına sahiptir. Satın alma sonrası müşterilerimizin yaşadığı her türlü arıza ve soruna müşteri hizmetlerimiz ile destek verilmekte olup gereği halinde yedek parça temini yapılmaktadır. Bu iş disiplini içinde çalışan şirketimiz şimdiye kadar hiç bir müşterisini memnuniyetsiz bırakmamıştır.

İsteğiniz halinde işletmeniz için oyun makinesi kiralayarak ortaklık anlaşması yapabilirsiniz. Yapacağınız teklif şirket yetkililerimiz tarafından değerlendirilerek işletmeniz anlaşma şartlarımıza uygun olması halinde dilediğiniz makineyi kiralayabilirsiniz. Kiralanan her makinenin kurulumu ve bakımları şirketimiz tarafından yapılmakta olup düzenli periyotlar halinde makinelerin kasası açılarak anlaşmada belirtilen oranlarda her iki tarafa bölünmektedir.

Aşağıda belirtilen oyun makinelerini sitemizden online olarak sipariş verebileceğiniz gibi teklifiniz halinde şirketimiz ile işletmeniz için ortaklık anlaşması yaparak kiralayabilirsiniz.

langirt1.jpg

1.Langırt Masası

Masa futbolu olarak adlandırılan bu oyun makinesi şu anda Türkiye'de ki işletmeler içerisinde en çok tercih edilen makinedir. Zira langırt oyunun yaş aralığının geniş olması, takım oyunlarına hitap etmesi ve rekabet içeren bir oyun konseptine sahip olması ile kafe, kantin ve oyun parklarında en çok gelir getiren oyun makinesi olmuştur. Jeton  ve ya paralı langırt masası alarak sizde aylık ortalama 1500 TL - 2000 TL arasında değişen miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.1 TL para ile çalışan mekanizmaya sahiptir. UniGame oyun makineleri olarak onlarca farklı model, boyut ve stilde langırt masası bünyemizde bulunduruyoruz.

langirt2.jpg

2.Air Hockey

Hava hokeyi olarak da geçen bu makine şu anda oyun makineleri arasında en pahalı ve kompleks olanlardan biridir. Boyutları 220 cm x 120 cm ebatlarında olup aylık ortalama 1000 TL - 1500 TL arasında değişen miktarlarda gelir edebilirsiniz. 1 TL para ile çalışan mekanizmaya sahip olup, 2000 TL haznesi olan kilitli kasası vardır.

langirt3.jpg

3.Çocuk Binekleri

Oyun parkları ve çay bahçeleri gibi geniş alanlarda faaliyet gösteren 0-12 yaş aralığındaki çocukları hedef alan oyun makinesi tipidir. Oyuncak helikopter, araba ve tren gibi bir çok modelde oyuncağı barındıran bir oyun makine sınıfıdır. Özellikle yaz aylarında çocukların dolup taştığı oyun parklarında inanılmaz gelir elde edilebilecek bir iştiraktır. Diğer makineler gibi 1 TL ile çalışmakta olup kilitli para kasası mevcuttur.

Yaz aylarında 5000 TL 'den fazla para kazanılacak bir potansiyele sahiptir. Eğer oyun parkları gibi çocuk popülasyonunun fazla olduğu yerlerde işletmeniz varsa kesinlikle tavsiye ettiğimiz oyun makineleridir.

Eğer sosyal aktivitelere açık ve ekstra gelir etmek istediğiniz bir işletmeniz varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek vermektedir.

http://www.langirtsepeti.com/

Bu haber toplam 1769 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT