1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ucuz Paykasa
Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Günümüzde hemen hemen herkes banka kartı sahibidir. Banka kartı sahipleri istedikleri an online alışveriş ve birçok oyunlara bakiye yükleyebilmektedir.

A+A-

Günümüzde hemen hemen herkes banka kartı sahibidir. Banka kartı sahipleri istedikleri an online alışveriş ve birçok oyunlara bakiye yükleyebilmektedir. Bunun yanı sıra birtakım kişiler banka hesabı açtırmaktan rahatsızdırlar ve banka hesabı açtırmadan internetten alışveriş yapmak oyunlara bakiye yüklemek istemektedirler. Bunun için bir çok internet kafe tarzı yerlerde oranın işletmecileri tarafından nakit para karşılığında gerekli işlemler yapılmaktadır. Fakat birçok kişi uzun uzun internette arama yaptıktan sonra günün istediği saatinde alışveriş yapmak ister. Bunun için üretilmiş olan ön ödemeli sanal kartlar günümüzde bu gibi insanların en çok seçmiş olduğu yöntemdir. Sanal kart olan paykasa kart albu konu dahiline kullanıcılarına birçok faydalar ve avantajlar sağlamaktadır. Paykasa kartı sayesinde banka hesabına sahip olmadan istediğiniz anda alışveriş yapabilir istediğiniz oyuna bakiye yükleyebilirsiniz.

Ön ödemeli kartların sağladığı bir diğer avantaj veya fayda ise kartın tek kullanımlık olmasıdır. Bunun sayesinde kart alışveriş sonrasında kendini otomatik olarak iptal etmektedir. Bu sayede hiçbir yabancı kişiler kartınıza ulaşarak adınıza kredi alamaz veya kartınızın hesap bakiyesini sıfırlayamaz. Bu özelliği sayesinde hem de kartınızı kaybetseniz bile kartınızın bir kullanılabilirliği kalmamaktadır. Bu nedenle internet dolandırıcıları ve hırsızlar bu kartın hırsızlığını yapamamaktadır.

Ön ödemeli bir kart olan paykasa kullanıcılarına oldukça kolay bir şekilde yapılanucuzpaykasa kart al avantajı sunmuştur. Paykasa kartını almak için herhangi bir yol kat etmenize gerek yoktur veya herhangi bir yere gitmenize gerek yoktur. Kartı en güvenli bir şekilde internet üzerinden alabilirsiniz. Size verilmiş olan hesap numarasına EFT veya havale işlemini gerçekleştirerek sahip olmak istediğiniz bakiye bedelini gönderiyorsunuz. Hemen ardından en geç 4 dakika içerisinde kart sahibi oluyorsunuz ve anında alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

Saymış olduğumuz faydalardan ilave olarak kişilerin aklına takılmış olan ‘’peki alışveriş yaptıktan sonra bakiyem kalırsa ve artık alışveriş yapmak istemiyorsam ne yapabilirim?’’ sorusudur. Bunun için ön ödemeli sanal kart olanucuzpaykasa, kullanıcılarına Paykasa bozdurma seçeneği sunmuştur. İstediğiniz an paykasa bakiyenizi en yüksek kurla bozdurabilirsiniz. Paykasa bakiyenizi değerli bir altın veya döviz gibi düşünebilirsiniz.Paykasa kartına sahip olmak için paykasaburada.netsitesine girerek iletişime geçebilirsiniz.

Bu haber toplam 676 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT