1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ucuz Fiyatlı Duşakabinler
Ucuz Fiyatlı Duşakabinler

Ucuz Fiyatlı Duşakabinler

A+A-

Hayatımızı duş alma konusunda pratikleştiren duşakabinler : son yıllarda hemen hemen her evde görünmeye başlandı. Özellikle insanların, hem dayanıklı hem de ucuz duşakabin aramalarından dolayı çoğu insan mika camlı duşakabine yönelmektedir. Halk arasında mika veya polisteren diye adlandırılan bu camların asıl adı pleksiglass cam olup yapay bir malzemedir.

Tabi duş alınırken dışarıdan içeri gözükülmeyecek şekilde yapılmaktadır.  Yapay olan malzemeden üretilen mika camlı duşakabinler, çok kolay bir şekilde temizlenebildiği gibi alkol ve ısıya karşı dayanıklıdır.  Diğer duşakabin çeşitlerine göre mika camlı duşakabin daha güvenlikli bir yapıya sahiptir. Örneğin cam temperli duşakabinler hem işlemesi zordur hem de montajı yapmak zordur. Bu zorlu işlemler arasında temperli cam kırılırsa tehlikeli bir hal ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle duşakabin alırken güvenilir firmalardan almak gerekmektedir.

Nokta duşakabin uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere güvenli duşakabinler sunmaktadır. Mika camlı duşakabinler ise esnek ve dayanıklı yapıya sahip olduğu için kolay kolay kırılmazlar ve kazara kırılsalar bile cam gibi tehlikeli bir hal ortaya çıkarmamaktadırlar. Bu yüzden kullanıcılar arasında en yaygın kullanılan duşakabin türü mika camlı duşakabin türüdür.  Tabi mika camlı duşakabinlerin en çok tercih edilmesinin sebebi sadece güvenlikli oluşu değil aynı zamanda kimyasallara karşı dirençli oluşuyla beraber kolay temizlenebilmesidir. Tabi mika camlı duşakabinlerin en çok tercih edilmesinin asıl nedenlerinden biri de kolay işlenebilmesinden dolayı diğer duşakabinlere göre ucuz olmasıdır.

dusakabin2.jpg

Mika camlı duşakabinler esnek bir malzemeden üretildikleri için çok kolay bir şekilde üretilmekte ve montaj edilebilmektedir.

Kullanıcının isteklerine göre uygun mika camlı duşakabin üretilebilmektedir. Sizler de uygun fiyatlarla ve modellerle noktaduşakabin güvencesi ile mika camlı duşakabin satın alabilirsiniz. Genel olarak piyasada mika camlı duşakabinler oval ve kare olarak satılmaktadır. Mika camlı duşakabinler çok kolay şekilde işlenebildiklerinden dolayı çok hoş desenli modelleri piyasada vardır. Sizin zevkinize uygun desenli mika camlı duşakabinleri noktaduşakabin firmasıyla satın alabilir ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Mika camlı duşakabinler, kolay işlenebilir maddeden üretilmiş ki lazerli yazıcılar yardımıyla panel üzerine istenilen baskıyı işleyebilme şansına bile sahip olunabilmektedir.

 Bu sayede banyonuzda tamamen kendi zevkinize göre duşakabin kullanabilir ve dekorasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Panel üzerini güzel bir manzara veya ferah açıcı bir resimle süsleyip banyonuzun daha geniş ve ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz. Eğer iç açıcı ve ferahlatan hazır model arzu ederseniz de piyasada en çok yaygın olan yunus, dolphin, yaprak, damla, kristal, köprü ve ada modellerini tercih edebilirsiniz. Duşakabin sistemleri duş alınılan alanı daralttıkları için yüksek sıcaklığa sahip buharı küçük alanda yoğunlaştırarak kişinin mininum sıcaklık ayarıyla bile rahat duş almasını sağlar. Bu sayede duşakabinler kullanılan su ısıtıcılarında tasarruf yapılmasına yardım ederek bütçeyi korumaktadır.

Bir duşakabin ne kadar çok ısıyı içerde tutup içerdeki sıcaklığı koruyabiliyorsa o duşakabin o kadar çok tasarruf sağlayacak demektir.

Mika camlı duşakabinler de yalıtımlı bir alan sunmanıza olanak sağlar ve sizin enerji tasarrufu yapmanıza çok fazla yardımcı olurlar. Mika camlı duşakabinler yapıldıkları hammade itibariyle yüksek ısıya dayanıklı olup size güvenli duş ortamı sunarlar.  Tabi duşakabin alırken güvenilir firmalardan satın almaya özen gösterilmelidir. Zira duşakabin üretiminde ve montajında oluşulabilecek hatalar ilerde sizin açınızdan hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. Kalitesiz malzemeden üretilen mika camlı duşakabinler yüksek ısıdan dolayı deformasyona uğrayabilir bağlantı noktalarındaki kullanılan demirler de paslanabilir. Duşakabin alırkan mutlaka güvenilir firmalardan satın alınıp montajı yapılması gerekmektedir. Nokta duşakabin firması ile ürünlerinizi güvenle kullanabilir uzun yıllar hiç sorun yaşamadan duş keyfini yaşayabilirsiniz.

http://www.noktadusakabin.com

dusakabin3.jpg

Bu haber toplam 3022 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT