1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ücretsiz 2016 Online Oyunları Agario ve AgarAbi
Ücretsiz 2016 Online Oyunları Agario ve AgarAbi

Ücretsiz 2016 Online Oyunları Agario ve AgarAbi

A+A-

Yeni Bir İnternet Oyunu

Yeni bir internet oyunu olan agario oyunu, aradığınız heyecanı sunmaktadır. İnternette online oyunlar içinde, agario oyunu, belki de şimdiye kadar oynadığınız oyunlardan çok daha zevkli bir oyundur. Alışkanlık yapan oyun, internet başında zevkli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.

Bu nedenle, agario oyunu için birçok yorum yapılmaktadır. Dünyanın her bir köşesinden gençlerle, rahatlıkla mücadele edebileceğiniz oyun, alışılmışın dışında bir oyundur. Alışılmışın dışındaki bu oyun, mücadeleyi kızıştırdığı için, bağımlılık oluşturmaktadır. Skor tabelasında isminizin belirmesi ise, daha da heyecanı artırmaktadır.

Gençlerin Zararsız Yeni Alışkanlığı Agar io

İnternette gençler ve çocuklar için zararsız bir oyun seçeneği olan agario, özel tasarımı ile mücadele, liderlik ve strateji gibi özellikleri bir arada sunmaktadır. Etkili olmakla birlikte, günlük hayatınızda boş zamanlarınızı zararsız bir oyunla geçirmek için biçilmiş kaftan. Agario oyunu için şimdiden birçok sitede 'nasıl bir oyun?' şeklinde birçok sorular sorulmaya başlandı. Agario private server sitelerinden oyuna dahil olabiliyorsunuz.

Bilgisayar oyunlarını sıkıcı yapan şey, o oyunların bir kişilik veya bilgisayara karşı oynanmasıdır. Ancak bütün milletlerden gençlerin katıldığı bir yarış düzenlense, daha heyecanlı olur. Bu gün futbol maçlarının zevkli olmasının sebebi, bütün dünya ülkelerinde ayrı ayrı mücadeleler düzenleniyor. Aynı şekilde bütün ülkeler bir birleriyle de mücadele ediyor. Bu da heyecan fırtınası oluşmasına neden oluyor. Etkili olan bu fırtına, küçük ama etkili agar.io oyunu ile de yaşanmaya başlanıyor.

Agar.io Oyunun Niteliği Gençler Tarafından Araştırılıyor

Agario oyununu duyan, internetten birçok soru sormaya başlıyor. Grafikleri, ses efektleri gibi sorular yanında, oyunun konusu ve yarış şartları gibi birçok soru, oyun sever gençler tarafından sorulmaktadır. İlk anda oyunu görenler, grafiklerin basit olmasından dolayı, hayal kırıklığı yaşıyor. Ses efektlerinin de grafiklerden geri kalır tarafı yok. Ancak agario oyununu şöhret yapan, çok pahalı oyunlardaki grafik ve tasarım anlayışı değildir.

Agario oyununda yarışma heyecanı sonuna kadar yaşanıyor. Bu oyunda x tuşu tuzaklama, W tuşu parça atımı ve yeşil mayınların etkisi artırma, space tuşu ile bütünlemeyi sağlamaktadır. En önemlisi ise faredir. Hız ve yön bulmak için fare en önemli silahınız.

 Site adresleri agar abi ya da agarabi.com yazarak ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 1641 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum