1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tv Ünitesi Modelleri
Tv Ünitesi Modelleri

Tv Ünitesi Modelleri

A+A-

Teknolojinin gelişmesiyle televizyonlar da bambaşka bir hale geldi ve geniş yer kaplayan, kaba televizyonların yerine LCD ve LED televizyonlar kullanılıyor. Yeni televizyon tasarımlarının daha ince ve zarif olması, duvara da monte edilebilirliğini sağladığından, tv üniteleriyle odaya daha da hoş bir görünüm katıyor. Tv üniteleri piyasada çok farklı tasarımlarla görülüyor. İster gösterişli ve süslü bir tv ünitesi, ister sade ve şık bir tv ünitesi, ister kullanışlılığın ön plana çıktığı tv ünitesi modelleri artık bir oda dekorasyonunda olması gereken parçalardan biri oluyor. Eskiye kıyasla şimdiki oturma gruplarının satışı yapılırken bile tv ünitesiz bir takıma rastlanmıyor.

Eğer bir tv ünitesinden, televizyonun daha şık görünmesini sağlamaktan daha fazla beklenti duyanlardansanız, sizin için kitaplık ve çekmecelerle zenginleştirilmiş tv ünitesi modelleri uygun olabilir. Bu sayede odada dağınıklık probleminin oluşmasını da önleyerek, hem kullanışlı hem de şık görünümüyle oda dekorasyonunu tamamlayan bir üniteye sahip olursunuz. Bunun yanı sıra daha klasik ve biraz daha gösterişli modellerden hoşlanıyorsanız, eskitme türü televizyon sehpalarını düşünebilirsiniz.

Daha modern ve genç tasarım örneklerinden faydalanmak gerekirse, zıt renklerin bir arada kullanıldığı örneğin ahşap rengi-mavi, beyaz-mavi, siyah- kırmızı gibi modeller düşünülebilir. Son dönemin genç tasarımcılarının gözdesi olan renklerin bir arada kullanımı odaya hem hareketli hem de modern bir hava katmayı sağlıyor. Eğer televizyonu sadece duvarda çıplak bırakmak istemediğinizden, sade ve basit bir tasarımdan oluşan tv ünitesi kullanmak isterseniz, piyasada oldukça yaygın rastlanan küçük raf üniteleriyle biraz hareketlendirilmiş, bir televizyon sehpasıyla dilediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Eğer biraz daha mükemmeliyetçilikten hoşlanıyorsanız simetrik parçalardan oluşan tv ünitelerini tercih edebilir, işin içine biraz daha iddia katmak isterseniz tv ünitesini ayna ya da mozaik duvar üniteleriyle zenginleştirebilirsiniz.

Salon ve oturma odalarının gözdesi haline gelen tv ünitelerinin fiyatları ise, ünitenin parça sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sadece duvar ünitesi ya da sadece tv sehpasından oluşan modeller için ürünler, 70 TL’ye sahip fiyat etiketleriyle sunuluyor. Ancak kitaplıklı, raflı, özel tasarımlı tv ünitelerinin fiyatları 150 TL’den başlayarak, 1500-2000 TL gibi oldukça geniş fiyat aralığında bulunabiliyor.

Yüzlerce çeşit tv ünitesi modelini tam12den.com’da bulabilirsiniz.

Bu haber toplam 5382 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT