1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. TV Hosting
TV Hosting

TV Hosting

A+A-

Hizmette sınır olmadığına inanan ve hizmette, üretmekte sınırları zorlamaktan çekinmeyen bir tv hosting firması. Müşteri ve bayi potansiyeli her geçen gün inanılmaz bir hızla artıyor. TelevizyonHosting.com tv hosting ve radyo beklentileri karşılamanın çok ötesinde bir vizyon anlayışı ile kaliteli hizmeti size sorunsuz ulaştırıyor. Sizin de takdir edeceğiniz üzere vizyon ve misyon birlikte yürüyen iki özel değerdir. Ve Vizyonu zayıf misyon nasıl tesirsizliğe mahkumsa misyonu belirsiz vizyon da aynı şekilde etkisizliğe mahkumdur. Televizyon Hosting devamlı çalışma ve araştırma yolu ile tazelediği vizyonunu müşterilerine verimli ve tesirli bir biçimde kullanabilecekleri ürün ve hizmetleri en kaliteli biçimde sunma misyonu ile birleştirerek müşteriyi tatmin edecek sonucu garantiliyor. İsterseniz firmanın tv hosting hizmetlerini ve içeriğini birlikte detaylandıralım;

TV Hosting amacı nedir?

TelevizyonHosting.com ’un gayesi süratli, güvenilir ve kalıcı hizmettir. Hızla popülaritesinin artığını da hesaba katarsanız doğru bir tercih yaptığınıza dair inancınız artacaktır. İnternet üzerinden canlı televizyon ve online radyo yayını yapmanızı sağlayan bir shoutcast ve wowza servisi. Ayrı bir hosting alarak radyo ve tv hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz mümkün. Streaming için özel olarak tasarlanmış ve optimize edilmiş sunucuları sayesinde kesintisiz yayın yapmanız ve yüksek performans elde etmeniz mümkün.

tv hosting

10 yıllık deneyim

10 yıllık bir tecrübenin meyvelerini toplayan bir oluşumdan söz ediyoruz. Tam on yıl boyunca güzel ülkemizin en büyük internet televizyon ve radyolarının, radyo ve tv hosting servislerini başarı ile sağlamış bir radyo tv streaming hizmetine sahip devasa bir birikim.

Radyo Hosting

Sadece TV Hosting hizmeti vermeyen firma Radyo hosting sitenizden online olarak radyo yayını yapmanıza olanak sağlar. Bu hizmet sayesinde kesintisiz ve sorunsuz bir biçimde yayın yapmanın keyfini ve profesyonelliğini yaşamanız mümkün.

PHP linux hosting

Şayet siteniz PHP,CGI,PERL,TOMCAT veya HTML kodlama dili ile yazılmış ise TurkHoested.com'un Linux Hosting paketlerinden yararlanabilirsiniz. Linux sunucularının desteklediği veritabanları

TelevizyonHosting.com'un Linux sunucularının desteklediği veritabanları: MySQL,PostgresSQL.

ASP WIN Hosting

Eğer siteniz ASP,ASP.NET,PHP, yada HTML kodlama dili ile yazılmışsa TV Hosting ve Windows Hosting paketlerinden yararlanabilirsiniz. ASP desteğinin yalnız Windows sunucularında bulunmakta olduğunu da eklemem gerekir.

Windows sunucularının desteklediği veritabanları

TV Hosting Windows sunucularının desteklediği veritabanları: MSSQL 2005 ve MYSQL 5.

Bu haber toplam 975 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT