1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tuzla Diş Kliniği
Tuzla Diş Kliniği

Tuzla Diş Kliniği

Diş klinikleri günümüzde en çok gidilen klinikler arasında yer almaktadır. Çünkü kişiler diş bakımına çok dikkat etmektedir. Bu sebeple kalite çok büyük önem göstermektedir.

A+A-

Ulusoy Diş Kliniği

 

 İstanbul 'un ilçelerinden Tuzla da bulunan Ulusoy diş kliniği müşterilerine güzel bir hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile çok iyi tedavi yöntemleri ile büyük başarılar elde etmektedirler. Teknolojik tüm Tuzla diş kliniği yenilikleri takip ederek, bu şekilde hizmet vermektedir.

 

 Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğunu göz önüne alarak, ona göre hareket etmektedir. Her geçen gün müşteri potansiyeli yüksek seviyeye ulaşmaktadır. Böylece kalitenin tesadüf olmadığını göstermektedir.

 

 Kuruluşun Tuzla diş kliniği çalışanları büyük bir özveri ile sürekli başarı odaklı olmaktadır. Şu ana kadar büyük bir şikayet firma almamaktadır. Çünkü çok dikkatli ve özverili olarak çalışmaktadır. Bu firma da verilen hizmetler doğrultusunda, çok fazla çeşitlilik arz etmektedir. Dışarıdan gelen her türlü ayrıntıyı dikkate alarak ona göre kendine bir yol haritası belirlemektedir.

 

 Verilen Hizmetler

 

 Kuruluşta lazer diş tedavisi, implantoloji, porselen lamina gibi hizmetler teknolojik aletler ile verilmektedir. Öncelikle hastalarının memnuniyeti büyük ölçüde önem gösterdiğinden, ona göre çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarında her zaman uzman kadrosu ile devamlılığını sürdürerek çalışmalarını yapmaktadır.

 

 Kısa zamanda büyük başarılar elde eden Tuzla diş kliniği birçok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Böylece müşteri potansiyeli de bu oranda artmaktadır.

 

 Kuruluşun Geçmişi

 

 Kuruluş 2017 yılında bir diş hekimi tarafından kurulmuş, hızla başarılı bir hizmet verdiğinden devamlılığını sürdürmektedir.

 

 Bu hizmetleri uygulanırken de hem kendi uzmanlığı olan, hem de çeşitli ulusal makaleleri ve gelişmeleri takip ederek sağlamaktadır. Böylece başarı kaçınılmaz olmaktadır. Yani başarının tesadüf olmadığı gösterilmektedir.

 

 Başarının bir diğer sebebi de çalışan personelin öz verisi ve uzmanlık alanlarında ki yetkinliği sayılmaktadır. Böylece iyi bir hizmet sunmak da çok hızlı olacaktır. Her hastası ile ayrı ayrı ilgilenilen bu kurum randevu sistemi ile çalışmaktadır. Telefondan randevu alınmaktadır. Tedavinin bütün aşamaları hızlı ama dikkatli bir şekilde yürütülmektedir. Kısacası bu hizmet ile birçok kişi mutluluğa kavuşmuş ve başka kişilere de önermektedirler.

 

HABERE YORUM KAT