1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Turnike sistemleri
Turnike sistemleri

Turnike sistemleri

A+A-

Turnike sistemleri bilindiği üzere artık günümüzde çok sık kullanılan bir ürün haline dönüştü. Özellikle güvenlik önlemlerini arttırmak ve detaylı sonuçlar alabilme noktasında önemli olan bu ürün türü belediyelerde, AVM girişlerinde, ticaret ve iş merkezlerinde, havalimanlarında, kitlelerin sıkça ziyaret ettiği bölgelerde oldukça stabil bir üründür. Yoğunluğun olmadığı alanlarda tek ayaklı turnike kullanılırken, daha geniş alanlarda ise double turnike tercih edilebilir.

Turnike sistemlerini Perkotek güvencesi ile sizler de temin edebilirsiniz. Siparişleriniz üzerine farklı ebatların oluşturulabilmesi durumlarını yaratan firmamız sizler için tüm ayrıntıları da gözden kaçırmayı ihmal etmemektedir. Engelli vatandaşlar ve çalışanlar için de ayrı bir turnike sistemi oluşturulabiliyor, her kitleye hitap eden bir durum da günümüze yansıtılıyor. VIP turnike olark adlandırılan turnike çeşitleri ile de daha estetik ve farklı bir kullanım alanı yaratan turnikeler mevcuttur. Turnike sistemleri ayrıca serbest geçiş işlemi sağlamanın yanı sıra, istek üzerine daha çok güvenlik arttırma yöntemi nedeniyle kart okuyuculu sistem, parmak izi okuyuculu sistem ve yüz okuma cihazları gibi ürünlerle desteklenerek; kontroller amacıyla da kullanılabilmektedir. Pek çok büyük şirket var olan bu tip ekipmanları bünyesinde barındırıyor ve personellerini düzenli bir hale dönüştürmek adına da serbest geçişten farklı ürünleri tercih edebiliyorlar.

Turnike sistemleri tamamen paslanmaz çelik ile oluşturulmakla beraber, dış ortamda da sizlere kesin ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır. Üzerine monte ettirmek istediğiniz ürünleri de özel kutulama yapıyor, mevsimsel değişikler sebebiyle oluşabilecek arıza veya sorunların da tamamen önüne geçiyoruz. Personelleri güvenlik altında tutabilme maksadı ile genellikle tercih edilen bu ürün türü, bünyeniz de yer alan çalışanların tamamının işe giriş ve çıkış saatlerini ele almakta, sizlere kesin ve kalıcı sonuçlar sunabilme noktasında da tüm personellerin düzenlerini iletmektedir. Bu sayede ise bir personelin mesai saatleri içerisinde ne kadar ofiste olduğunu turnike kontrol edebiliyor, ayrıca saat başı ödeme yapan bir firma iseniz, sizlere tam anlamıyla maaş hesaplaması olanaklarını da sunuyor. Böylesi kullanışlı ve kitleler tarafından tercih edilen ürünleri sizler de Perkotek güvencesi ile satın alabilir ve deneme fırsatları bulabilirsiniz.

Her geçen gün yaygınlaşan turnike sistemleri günümüz teknolojisinde fazlaca alanda kullanılmakta ve sizlere kesin sonuçlar doğurmaktadır. Bu sayede ise üye takip sistemleri alanında spor salonlarına, yemekhanelere ve WC gibi alanlara da aynı sistemi kurabilme ve kullanabilme olanakları verebilirsiniz. Günümüz şartları düşünüldüğü zaman bu ürün seçeneği bizler açısından önemli bir ürün olarak günümüze sunulmaktadır. Biz de birinci sınıf kalite ile üretilmiş turnike sistemi tamamını web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyor, en kapsamlı şekilde de deneme ve kullanma olanakları veriyoruz. Perkotek olarak birbirinden farklı ve kaliteli ürünlerin tamamını tek bir çatı altında toplayan yetkililerimiz, sizlerin kesesine uygun olan alternatif ürünleri de web sitesi üzerinden sunmaktan geri kalmamakta ve her daim kullanışlı ürünleri de direkt olarak sizlere sunabilecek platformlar yaratmaktadır. Siz de bu ürünlerin tamamı ile alakalı bilgiler almak ve geniş ölçüde fikir sahibi olmak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve konuya ilişkin bilgiler alabilirsiniz. Dünya çapında büyük isim yapmış tüm ürünleri sizlere ışık hızında ulaştıran Perkotek, alanında Türkiye’nin en büyük güvenlik ekipmanları tedarikçisi konumundadır.

Bu sayede ise turnike sistemleri başta olmak üzere diğer tüm güvenlik ekipmanlarının tamamına da elverişli bir şekilde ulaşma ve satın alma hakkına sahip olacaksınız. Siz de tek tıkla ürünlerin tamamını kontrol etmek istiyorsanız katalog bölümünü ziyaret edin!

Bu haber toplam 683 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT