1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Turnike fiyatları
Turnike fiyatları

Turnike fiyatları

Turnike sistemleri son dönemlerde var olan holding ve benzeri alanlarda insanları düzene sokma maksadı ile, giriş ve çıkışların en iyi şekilde sağlanması adına önemli bir sistemdir.

A+A-

Perkotek bünyesinde üretilen bu ürünler, CE ve ISO başta olmak üzere, diğer tüm kalite sertifikalarına sahip olup, üstün bir teknoloji ile üretilmektedir. Turnike fiyatları da bu sebepten dolayı sizlere olabildiğince cüzi rakamlar karşılığında sunulmaktadır.

Tripod paslanmaz çelik turnike, tek ayaklı turnike, çift ayaklı turnike, boy turnikesi, VIP turnike, tuvalet turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, engelli geçiş turnikesi ve dezenfektan turnikeleri olarak kendi alanlarında bölünmektedir. Böylelikle sizler de sistemi tam anlamıyla nasıl kullanmak istiyorsanız, ona göre üretilmiş bir ürünü de satın alma olanaklarına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca turnike sistemleri pek çok alanda kullanılabilmektedir; Personel takip sistemleri, Access kontrol sistemleri, akıllı bina ve plaza girişleri, yemekhane sistemleri, stat ve spor salonu girişleri, öğrenci takip sistemi başta olmak üzere pek çok alan için özverili ve kolay bir çalışma sistemine sahiptir. Bu anlamda ise Perkotek olarak sizlere daima öncü bir tavır takınıyor ve bu ürünlerin olabildiğince stabil bir düzenek üzerinde sizlere teslim edilebilmesini sağlıyoruz. Turnike fiyatları da, alacağınız ürün çeşidine göre değişim göstermekte ve sizlere bu aşama da ulaştırılmaktadır.

Turnike sistemi alınırken dikkat edilecek hususlar kapsamında da 304 paslanmaz çelikten imal edilmiş olması oldukça önemlidir. Turnike üzerinde yer alan çapak, iz veya çizik gibi durumların olmaması da ilk elden sizlere ulaştırıldığının kanıtıdır. ISO 9001-2000 ve CE kalite belgelerine sahip olması gerekmektedir. Aracı yerine direkt olarak üreticinin seçilmesi de, aracı maliyetlerinin ortadan kaldırılmasına önem sağlamakla beraber, servis ve ulaşım hızını da arttırmaktadır. Ayrıca ilave olarak üzerine entegre edilecek olan parmak izi okuyucu, kart okuyucu veya yüz okuma cihazları ile de entegreli ve etkilenmeden çalışma olanakları söz konusu olabilir. Türkiye geneline 55.000 civarında ürün ulaştıran Perkotek, bütçenize uygun olan alternatif seçenekleri de sıralamayı ihmal etmiyor ve böylelikle satın alacağınız ürünlerin tüm garanti kapsamlarını da bünyesinde tutuyor. Satın aldığınız turnike sisteminin de tüm yedek parçaları 10 yıl süre ile temin garantili olmakta, olası problemlerde de Perkotek müşteri temsilcileriyle anlık olarak iletişime geçebilme olanaklarını vermektedir.

 

                Turnike fiyatlarında ki doğru anlayış ve kalite sayesinde artık pek çok kişi kendine has bir ürün çeşidi seçebilmektedir. Bu konuda öncü tavır takınan Perkotek, her geçen gün “müşteri odaklı” çalışma disiplinini sürdürmekte ve sizlere en doğru ve temel anlayışı sunabilme doğrultusunda çalışmaktadır. Bu kapsam da sizler de, tam anlamıyla sizlere uygun bir ürünü satın almak istediğiniz vakit bizimle iletişime geçebiliyor ve konuya ilişkin değerlendirmelerden faydalanabiliyorsunuz. Geçmişten, günümüze kadar birçok firmaya ve işletmeye öncülük edip, güvenlik ekipmanı sunmuş olan Perkotek; bu alanda Türkiye’nin önde gelen firması konumundadır. Üzerine entegre edilebilecek sistemlerin yazılımlarını da kendi bünyesinde oluşturmakta ve sizlere kapsamlı bir hizmeti sunabilme doğrultusunda da çalışmaktadır. Siz de geç kalmadan hemen bizimle iletişime geçin ve farkı görün! Her geçen gün daha çok kişiye ulaşan bu ürün seçenekleri, artık bir tık kadar uzağınızda ve sizlere garantili hizmetler sunabilme noktasında günden güne çalışmaktadır. Turnike fiyatları konusunda oluşturduğumuz tablo ile beraber de kendi kesenize uygun olan ürün çeşitlerini görebilir ve siparişlerinizi de bu evre de tanımlayarak, ürünlerin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu haber toplam 1217 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT