1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Türkiye'nin en kolay muhasebe programı
Türkiye'nin en kolay muhasebe programı

Türkiye'nin en kolay muhasebe programı

A+A-

Ön muhasebe programı kullanmak artık çok kolay. 10.000 adet kullanıcıya ulaşan bulut tabanlı Microsoft Azure platformunda çalışan güvenli ve hayatınızı kolaylaştıran ön muhasebe programı ile internet erişiminiz olan her yerde ve her cihazda müşteri, stok, tedarikçi ve borç-alacak bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kolaylıkları ile tanışın! Programı kullanmaya hemen başlayın…

Muhasebe detaylarını tutmak, müşterileri takip etmek hem karışık hem de zaman kaybettiren bir iş olmaktan çıkarak hiçbir şekilde eğitim almanıza gerek kalmadan çok kolay kullanabileceğiniz bir program olarak sizlere sunuluyor. Ön muhasebe programı kullananlar diğer muhasebe programlarını kullanırken sürekli yaşadıkları sorunlardan şikâyet ederken Türkiye’nin en kolay muhasebe programı ile tanıştılar ve basit kullanımı sayesinde işlerini daha kolay takip ediyor, istedikleri gibi muhasebe bilgilerine ulaşabiliyor ve hatta mutabakat için ekstre yollayabiliyorlar.

on-muhasebe-programi2.jpg

Ön muhasebe programı güvenle çalışmayı gerektirir

Ayrıca ön muhasebe programı sizlere güvenle çalışma imkânı da sağlıyor. Bilgisayarınız çalınsa, virüs bulaşsa bile yine de bilgilerinizi kaybetmiyor ve kötü niyetli üçüncü kişiler tarafından zarar görmüyorsunuz.

Kullanıcılardan dinledik!

Muhasebe programları ya da karışık Excel dosyaları ile uğraşmadan bulut tabanlı ön muhasebe programı kullanmayı tercih etmek hem zaman kazandıran hem de yormayan doğru bir tercih olduğunu kullanıcıları da büyük bir övgüyle bahsediyor. Türkiye’de kolay muhasebe hesaplarının takibi için yeni bir devir açıyor ve sadece işinizi yapabilmeniz için sizlere zaman bırakıyor.

Kolay takip edin! Hataya izin vermeyin!

Çek ve senet işlemlerinden stoklarınıza, tedarikçilerden müşteri bilgilerinize kadar her türlü bilgileri bulut tabanlı Microsoft Azure kalitesi ile kaydederek takip edin. Çek ve senet tarihlerinizi kaçırmayın! Stoklarınız hata vermesin! Tedarikçi bilgilerinizde hata olmasın! Müşteri hesaplarınız karışmasın! Bunların hepsini sağlayan ön muhasebe programı kullanmak hata yapmanızı, ay sonu ve yılsonunda yorulmaktan kurtarsın. Size sadece işyerinizde kar etmek kalsın…

Ön muhasebe programı seçimi neden önemli?

Ön muhasebe programı için doğru seçim yapılmalıdır. İşyeri sahipleri hesap ekstrelerinin doğruluğu konusunda titiz davranmalı ve hesap bakiyelerinin yanlış olmaması için hatasız data girerek ve kolay kullanılabilir programlar seçmelidirler. Üstelik bu datalara kötü niyetli üçüncü kişilerin ulaşamayacağı güvenli platformlarda çalışmalıdırlar. Muhasebenin hatalı veya eksik data girişinden kaynaklı oluşabilecek yanlış hesaplamalardan dolayı yaptırımların da bulunduğu düşünülürse ne kadar önem gösterilmesi gerektiğinin bir kez daha altı çizilmesi gerekiyor.

Bu kadar önem gerektiren bir konuda bu programa sahip olmanız artık çok yüksek bütçelerde gerektirmiyor. Genelde muhasebe programlarının abonelikleri ciddi maliyetler gerektiriyor. Aylık sadece KDV dahil 34,90 TL ödeyerek ve üstelik ücretsiz sanal pos hizmeti de alabiliyorsunuz. Bu kadar ayrıcalıklı bu program sizlerin hatalı kayıtlarınızın engellenmesi için bir fırsat olduğunu düşünerek birçok kullanıcı gibi www.bizimhesap.com ‘a başvuru yapıp hemen üyeliğinizi başlatabiliyorsunuz.

Bu haber toplam 2618 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT