1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Türkiye’de yeni bir saç ekimi trendi: DHI saç ekimi
Türkiye’de yeni bir saç ekimi trendi: DHI saç ekimi

Türkiye’de yeni bir saç ekimi trendi: DHI saç ekimi

A+A-

Türkiye saç ekimi konusunda tüm dünyanın odak merkezi haline gelmiş bir ülke. Öyle ki ülkemizde 2016 yılında turizmde çok büyük sorunlar yaşanırken saç ekimi ve burun estetiği için gelen kişi sayısı geçtiğimiz senelere göre yüzde 5 arttı. Bu gelişmeler Türkiye’de saç ekiminin özellikle İstanbul merkezlerinin ne kadar tanınmış olduğunu gösteriyor.

Bu yazımızda İstanbul’da saç ekimi kalitesiyle 18 yılı devirmiş unitedhair saç ekimi merkeziile DHI saç ekimi hakkında sohbet ettik. Unitedhair saç ekimi, saç ekimi sonuçları ile oldukça başarılı ve kaliteli bir saç ekimi merkezi. İstanbul’da 3 bölgede ve Tekirdağ Çorlu da faaliyet gösteren unitedhair saç ekimi merkezi tüm operasyonlarını Aplus özelliğe sahip hastanelerde VIP hizmet kalitesiyle sunuyor.

Saç ekimi Türkiye’de bu denli talep görürken teknolojik gelişmelerde saç ekimi sektörünün gelişmesine olanak sağlıyor. İşte DHI saç ekimi tekniği bu gelişmeler sonucunda ortaya çıkmış bir saç ekimi tekniği. DHI saç ekimi saçların kesilmeden ekilmesini sağlayan özel eğitim gerektiren bir saç ekimi uygulamasıdır. Klasik saç ekimi yöntemlerine göre ağrısız ve şişme riski olmayan bu teknik, saç ekimi yaptıran kişinin kısa sürede iş başı yapabilmesine de olanak sağlıyor. Saç ekimindeki kanlı görüntüyü ortadan kaldıran bu teknik ülkemizde başarıyla uygulanan saç ekimi tekniklerinden bir tanesi.  Ülkemizde sayılı merkezde uygulanan DHI saç ekimi tekniği, İstanbulda unitedhair saç ekimi merkezinde de 2,5 senedir başarıyla uygulanıyor. Daha sık görünüme sahip ve ağrısız olması nedeniyle iş dünyasında saç dökülmesi yaşayan bir çok kişinin imdadına yetişmiş durumda. DHI saç ekimi tekniği klasik saç ekimi yönetiminde ki kanal işlemi uygulanmadığı için daha hızlı iyileşme süreci sağlıyor ve iş hayatına daha hızlı geri dönüş imkanı sağlıyor. Tüm dünyanın ilgisini çeken bu yeni teknik, sonuçlarıyla da daha fazla talep görecek bir tekniğe benziyor.

Halk arasında traşsız saç ekimi olarak biliniyor.
DHI saç ekimi tekniği,
halk arasında traşsız saç ekimi olarak biliniyor. Fakat traşsız fue saç ekimi tekniği ile karıştırılmaması gerekiyor diye uyarıyor unitedhair. Traşsız fue saç ekimi tüm prosedürlerin klasik saç ekimi ile aynı olduğu ve iyileşme süresinin aynı olduğunu vurguluyorlar.
DHI saç ekimi tekniği ise özel kalemlerle kesi ve kanal işlemi olmadan doğrudan uygulanan bir saç ekimi tekniğidir. Unitedhair saç ekimi bu yeni tekniğin ayırt edici özelliğinin özel uçlu saç ekimi kalemlerinin olduğunu söylüyor.

Bu haber toplam 2189 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT