1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Türkiye Diş İmplantı
Türkiye Diş İmplantı

Türkiye Diş İmplantı

İzmir'de onlarca diş hekimi bulunuyor. Ancak hastalar hangi diş hekiminin güvenilir olduğuna karar veremiyor ve dişlerini emanet edecek bir dişçi bulmak konusunda zorlanıyorlar.

A+A-

 

Ancak Türkiye implant diş sizlere güvenilir diş tedavisi hizmetlerinin kapılarını aralıyor. Her kategoriden diş hizmetini sunan hastane hastalarıyla onların sağlığını ve memnuniyetini sağlamak için yakından ilgileniyor. Profesyonel çalışma kadrosuyla tedavinizi steril ortamlarda son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştiriyor. İzmir'de bulunan hastaların rahatlıkla başvurabilecekleri tek adres olarak çalışmalarını sonsuz bir özveriyle gerçekleştiriyor.

İmplant Diş Tedavisi

Dişlerin estetik görüntüsü hastaları en çok rahatsız eden sorunlardan biri. Bu gibi durumlarda hastalar uzman bir dişçiden yardım alarak bu sorunu ortadan kaldırabiliyor. İşte tam bu nokta İzmir implant hastalarının sorunlarına çözüm üretiyor. İmplant diş tedavisinde titanyum içerikli vücuda kolaylıkla uyum sağlayabilen maddeler kullanılır. Dişin estetik görüntüsünü düzeltmesinin yanı sıra diş eksikliklerinden oluşan sindirim problemleri ve hastalarda oluşan psikolojik sorunlarında ortadan kalkmasına yardımcı olur. Alanında uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem sonrası hastalar kusursuz bir görüntü ve sağlıklı bir ağız yapısına sahip olurlar.

Zirkonyum Diş Tedavisi

Zirkonyum tedavisi en çok tercih edilen tedavi türlerinden bir diğeridir. Dişlerde oluşan kırıklarda, kesilmiş dişlerin düzeltilmesinde, çarpık dişlerin düzeltilmesinde ve dolgu yapımına müsait olmayan dişlerin tedavisinde kullanılır. Estetik olarak da dişleri sağlıklı görünüme kavuşturan zirkonyum tedavisi beyaz zirkonyum maddesiyle gerçekleştirilir. Hastalarda herhangi bir yan etkiye neden olmayan bu tedavi sayesinde sıcak-soğuk hassasiyeti de ortadan kaldırılır. Çok uygun fiyatlarla yapılan implant diş fiyatları detaylı doktor muayenesinden sonra hastaya bildirilerek doğru çalışma programı uygulanır.

Diş Teli Tedavisi

Diş ve çene yapısında oluşan çeşitli bozukluklar nedeniyle ortaya çıkan çarpık diş görüntüsü hastaları oldukça rahatsız eder. Bu durumun tedavisi ise oldukça kolay. Diş teli yöntemiyle dişte ki ve çenede ki çarpık görüntü ortadan kaldırılarak, sağlıklı ve estetik bir gülüş ortaya çıkar. Türkiye İmplant ise alanında başarısını kanıtlamış doktor kadrosuyla diş teli tedavisini en doğru ve profesyonel şekilde gerçekleştirir.

Türkiye İmplant Diş Merkezi

İzmir'in ve Türkiye'nin bir numaralı diş sağlığı merkezi Türkiye İmplant Diş Merkezi uzman doktor kadrosuyla profesyonel ve özverili çalışma sergiliyor. Hastalarıyla yakından ilgilenen diş merkezi estetiksel ve sağlıksal kaygılarını en kısa sürede, en profesyonelce yöntemlerle ortadan kaldırıyor.

Türkiye İmplant Diş Merkezi'nn verdiği hizmetler:

· İmplant Diş Tedavisi

· Diş Estetiği Tedavisi

· Diş Teli Tedavisi

· Zirkonyum Diş Tedavisi

· Porselen Kaplama

· Aile Diş Hekimliği, hizmeti gibi ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti gerçekleştirmektedir.

 

Hastalarla birebir iletişim halinde olarak, düzenli olarak periyodik muayenelerini gerçekleştirerek bütün diş problemlerini ortadan kaldırıyor. Siz de diş sağlığınızı güvene almak ve estetik gülüşlere sahip olmak istiyorsanız Türkiye İmplant Diş Merkezi uzman doktorlarıyla sizi bekliyor.

Bu haber toplam 782 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT