1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Turkish Citizenship Residency İçin Hemen Tıklayın
Turkish Citizenship Residency İçin Hemen Tıklayın

Turkish Citizenship Residency İçin Hemen Tıklayın

Sizleri çok iyi anlayan ve hiç bilmediğiniz bir yerde yatırım yapmanın sizler için ne kadar zor olduğunu bilen, bu konuda sizler için araştırma yapan, Emlak ve gayrimenkul alanında sizlerin yardımcınız olmaya devam eden firma, en karli yatırımları sizlere

A+A-

Sizleri çok iyi anlayan ve hiç bilmediğiniz bir yerde yatırım yapmanın sizler için ne kadar zor olduğunu bilen, bu konuda sizler için araştırma yapan, Emlak ve gayrimenkul alanında sizlerin yardımcınız olmaya devam eden firma, en karli yatırımları sizlere sunuyor.

Türkiye’de siyasi istikrar bozulmadığı müddetçe siyasi istikrar bozulmadığı müddetçe hızla büyümeye devam edecektir. Bu nedenle endişelerinizden kurtulun ve Türkiye’ye yatırım yapmaya devam edin. Turkish Citizenship Residency için ayrıntılı bilgi istanbulinvestments.com adresinde.

Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul’da birbirinden güzel projelerden birinde de siz yer alın. Gayrimenkul ve yatırım adına ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgiyi sizlere sunan ve tüm aşamalarında sizlerle birlikte olan firma ile istanbulinvestments.com üzerinden irtibata geçin ve en iyi, en etkin çözümlerle tanışın.

Siz yatırım yapmak istediğiniz miktarı söyleyin gerisini danışmanınıza bırakın. İstanbul’da, Bodrum’da, Bursa’da size en uygun yatırımlık gayrimenkulü sizler için araştırsın ve sizlerle buluştursun.

İstanbul House, property in İstanbul seçimi yaparken bazı hususların değerlendirilmesi ve bu hususlar analiz edildikten satın alınması gerekir. Ancak bu hususlar hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızı ya da bunlar için zamanınızın olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle güvenilir bir danışman ile yola çıkın.

Sizlerin fırsat olarak gördüğü bir gayrimenkul gerçekte çok büyük zarar etmenize neden olabilir. Bu nedenle güvenilir bir gayrimenkul danışmanı, satın alacağınız emlak ile ilgili gerekli her türlü bilgiyi araştırmalı ve sizi doğru yönlendirmelidir.

Satıcıdan evin net olarak kaç metrekare olduğunu mutlaka sorun. Çünkü satıcılar genellikle brüt metrekare ile gayrimenkul satarlar. Binanın nasıl ısındığı, araç park yerinin olup olmadığı, ulaşımın nasıl sağlandığı, alış veriş merkezlerine, hastanelere, okullara olan uzaklığı, önünde, arkasında, sağında, solunda yapılması muhtemel binalar,  binanı cephesi, tabanlarında kullanılan malzeme, hırsızlığa karşı güvenli olup olmadığı gibi soruların da satıcıya mutlaka sorulması gerekir.

Yine binada hidrofor ve jeneratör bulunup bulunmadığı, ısı, ses ve su yalıtımı yapılıp yapılmadığı, tapunun kaç kişi adına olduğu, aidat fiyatları, mevzuata uygun sığınak, çocuklar için uygun oyun alanı gibi hususların da araştırılarak gayrimenkul alımına karar verilmelidir.

İstanbul House , property in İstanbul yatırımlarınız için Turkish Citizenship Residency hakkında detaylı bilgi için www.istanbullinvestments.com adresini mutlaka ziyaret edin.

Bu haber toplam 356 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT