1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Türkçe Broşürleri kullanarak indirimli alışverişin keyfine varın
Türkçe Broşürleri kullanarak indirimli alışverişin keyfine varın

Türkçe Broşürleri kullanarak indirimli alışverişin keyfine varın

Bir çok mağaza kampanyalarını internet üzerinden duyuruyor olsa da broşürler ile kampanya duyurusu halen popüler yöntemlerden biridir!

A+A-

Ekonominin ülkenin ve hane halklarının en önemli gündem maddelerinden biri olduğu bugünlerde, pek çok insan gelirlerini tasarruf etmek için bir takım önlemler alma yoluna gidiyor. Bu önlemlerin en klasiklerinden biri de, gündelik alışverişlerin yapıldığı perakende satış mağazalarının ürünler bazında yaptıkları kampanyaları takip etmek.

Bu kampanyalar, gerçekten beklenenin de ötesinde bir tasarruf sağlamaktadır. Perakende satış mağazalarının düzenledikleri kampanyaları yoğun bir şekilde duyurma yöntemleri ise çoğunlukla kampanyalara ilişkin broşür bastırmak şeklindedir.

Tabi ki bu mağazalar, kampanyalarını internet üzerinden de duyurmaktadır. Ancak, broşürler ile kampanya duyurusu hala popüler yöntemlerden biridir.

Biz de sizlere bugün pratik bir şekilde indirimli kampanyalara ilişkin bilgi edinebileceğiniz bir internet sitesini tanıtacağız. Sitemizin ismi Türkçe Broşürler.

Türkçe Broşürler sitesinde, sitenin adından da anlaşılacağı üzere, indirim kampanyaları ve kataloglar yayınlanmaktadır. Türkçe Broşürler sitesinde 100’den fazla ulusal ve yerel firmaya ilişkin kampanya broşürü güncel bir şekilde yayınlanmaktadır.

Türkçe Broşürler sitesinin en önemli özelliği, firmaların broşürlerini sınıflandırarak yayınlamasıdır. Sitede yayını yapılan broşürler, pratik bir şekilde aranabilmesi amacıyla kategoriler halinde yayınlanmaktadır.

Şimdi siteyi daha iyi tanıyabilmek adına bu menülerin bazılarından bahsedelim.

Satıcılar

Sitede yer alan bu menüde, Türkçe Broşürler sitesinde satış yapan firmaları, firma bazında arama yapmanıza imkan tanınmaktadır. Bu menü üzerinden dilediğiniz firmaları bulabilirsiniz.

Menüde yer alan satıcıları alfabetik olarak arayabileceğiniz gibi üst kısımda yer alan arama çubuğuna doğrudan aradığınız firmanın adını yazarak da arama yapabilirsiniz.

Satıcılar menüsünde örneğin A101 kataloglarına göz atmak istediğinizde bu firmanın logosuna tıklamanız yeterlidir. Bu logoya tıkladığınızda karşınıza A101’in en güncel broşürü çıkacaktır. Ayrıca, bu sayfada A101 firması ile ilgili bilgileri içeren bir metin ile de karşılaşacaksınız.

Burada da A101 ile ilgili bir takım bilgilere erişebilirsiniz. Firmanın kaç şubesinin olduğu, açılış-kapanış saatleri ve diğer bir takım bilgilerine bu kısımdan erişim sağlayabilirsiniz.

Kategorilerine Göre Satıcılar

Türkçe Broşürler sitesinde yer alan broşürlerin sınıflandırıldığı bir diğer menü de kategorilerine göre satıcılar menüsüdür. Bu menüde sektörel bazda bir sınıflandırma yapılmıştır.

Örneğin; aradığınız ürün spor ile ilgiliyse spor kategorisine tıklayabilirsiniz. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza Türkçe Broşürler sitesi bünyesinde spor alanında yer alan bütün kampanyalar çıkacaktır. Buradan aradığınız ürünün kampanyalı satışını yapan firmaları pratik bir şekilde görebilirsiniz.

Türkçe Broşürler sitesini kullanarak evinizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Her zaman satın aldığınız gündelik ürünleri daha ucuza almak ve kampanyalardan anında faydalanmak için hemen sitemizi ziyaret edin.

Türkçe Broşürler ile pratik alışverişin keyfini çıkarın.

Bu haber toplam 1026 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT