1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tunaplexistore Kalitesiyle Kuruyemişlerinizi Muhafaza Edin
Tunaplexistore Kalitesiyle Kuruyemişlerinizi Muhafaza Edin

Tunaplexistore Kalitesiyle Kuruyemişlerinizi Muhafaza Edin

Son dönemlerde pek çok kuruyemiş işletmesi ve bakla sahibi firmalar ürünlerini saklama konusunda sıkıntılar yaşıyor.

A+A-

Son dönemlerde pek çok kuruyemiş işletmesi ve bakla sahibi firmalar ürünlerini saklama konusunda sıkıntılar yaşıyor. Bu nedenle ürünlerini taze tutmak ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için kuruyemiş teşhir kapları gibi ürün arayışı içerisindedir. Ancak piyasada bu anlamda kaliteli teşhir ekipmanları satan firmanın olmaması bir hayli zorluk çıkartıyor. Bu kapsamda sektörde oluşan boşluğu göz önünde bulundurarak kurulan bir firma olan Tunaplexistore firması, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için teşhir kapları, teşhir ekipmanları ve kraft bidongibi pek çok ürünün hem satışını gerçekleştiriyor hem de tedarik ediyor.

Tunaplexistore Ürünleri

Tunaplexistore dondurmalık külah standından pleksi teşhir kutularına, şekerleme teşhir ekipmanlarından yaş yemiş teşhir ekipmanlarına, baharat standı ekipmanlarından zeytin-turşu teşhir ekipmanlarına kadar yüzlerce farklı ürünün satışını gerçekleştiriyor. Uygun fiyat ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin taleplerine hız kesmeden cevap vermeye devam eden Tunaplexistore firması müşteri odaklı hizmet vermekte olup, çalışmalarında daima dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerini esas alıyor.

Tunaplexistore Sipariş Süreci

Tunaplexistore firmasının dijital satış mağazası üzerinden lokum standı gibi ürünlerin sipariş işlemlerini başlatmak için yapmanız gereken ilgilendiğiniz ürünün sayfasına gitmek olmalıdır. Daha sonrasında ise Tunaplexistore üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından gereksinim halinde olduğunuz ürünü sepetinize ekleyerek ödeme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Fatura ve adres bilgilerini doğru girdiğinizden emin olunuz. Ödeme gerçekleştikten sonra siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde adresinize gönderilecektir.

Bu haber toplam 5348 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT