1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Transformers Çanta Setleri
Transformers Çanta Setleri

Transformers Çanta Setleri

A+A-

Çocuklar okulların kapanmasına gün sayarken bir anda okulların açılması için gün sayarken buldular kendilerini. Aslında ikisi de birbirinden heyecanlı. Birisinde tatile kavuşurken diğerinde arkadaşlarınıza kavuşuyorsunuz. Bu sefer ki geri sayım okulların açılması için. Bu dönemde çocuklarımız hem arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelecekleri için de hem de okul eşyaları yenileneceği için heyecanlanıyorlar. Okul eşyaları demişken çocuklar bu duruma heyecanlanırken aileler genellikle telaşlanır. Çünkü alacak o kadar çok şey vardır ki. Hem en hesaplı şekilde hem de çocuklarınızın her istediğini yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Orta yolu bulmak çok zor olsa gerek. Derken gün geçmiyor ki en önemli ihtiyaçlardan olan okul çantaları setler halinde karşımıza çıkıyor. Bu setler içerinde genellikle okul çantası, beslenme çantası, kalem kutu ve çelik su matarası bulunuyor. Geriye kırtasiye malzemelerinden başka ne kalıyor ki zaten. Ama merak etmeyin onların da setleri var ve artık alışverişiniz çok daha kolay, güvenli, hesaplı ve hızlı. Geriye tek bir şey kalıyor. O da çocuklarımızı memnun etmek. Onun da yolu en sevdikleri karakterlerin çantalarından geçiyor. Bu noktada da aklımıza ilk olarak çocuklarımızın hayran olduğu robotların dünyasını anlatan Transformers geliyor. Çocuklarımız Transformers robotlarına bu kadar hayranken çantalarında da onları taşımalarından ne kadar mutluluk duyacaklarını siz tahmin edin.

Optimus Prime Anaokulu setine bir göz atalım. Bu setin içerisinde çocuklarımızın en çok ihtiyaç duyacakları okul çantası, beslenme çantası, kalem kutu ve çelik su matarası bulunuyor. Bu set sayesinde okula gitmek, ödev yapmak ve hatta yemek yemek bile bambaşka bir heyecana dönüşecek. Optimus Prime okulda da çocuklarımızın bir numaralı oyun arkadaşı olacak.

Bumblebee okul çantası, beslenme çantası ve kalem kutudan oluşan bu set çocuklarımızın her anında yanında olacakları en samimi ve yardımsever dosta dönüşecek. Bumblebee karakterinin renkliliği ve sevecenliği ile çocuklarınız arkadaşları arasında da en sevilen kişi olmayı başaracak. Tabi ki Bumblebee’nin ufak bir dokunuşu tetikleyecek bu durumu. Çocuklarımız hissettikleri bu özgüven ile de okula gitmekten büyük zevk alacaklar.

Okullar çok yakında açılıyor. Alışverişinizi tamamladınız mı? Orijinal ve en uygun fiyatlı Transformers okul çantaları için Karakter Dükkanı web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu haber toplam 2922 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT