1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Toplu Mail Hizmeti
Toplu Mail Hizmeti

Toplu Mail Hizmeti

  Kurum ve kuruluşların, iş yerlerinin sıklıkça kullanmış oldukları toplu mail gönderme artık mailto.com.tr sitesi sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır.

A+A-

            Kurum ve kuruluşların, iş yerlerinin sıklıkça kullanmış oldukları toplu mail gönderme artık mailto.com.tr sitesi sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. Toplu mail göndermek isteyenlerin sıklıkla başvurmuş oldukları bu site, müşterilerine özel yöntemler ile kolay bir şekilde mail gönderme imkanı sağlamaktadır. Sitede bulunan toplu mail gönderme hizmet sayesinde artık insanlar istedikleri mailleri toplu bir şekilde en kısa yollarla birbirlerine kolay bir şekilde gönderebilmektedir. Site, her türlü toplu mail gönderme konusunda müşterisine en ince ayrıntısına kadar hizmet vererek maillerin nasıl gönderileceği konusunda hizmet vermektedir.

            Sitede bulunan çoklu mail gönderme hizmeti sayesinde artık site üzerinden email marketing uygulaması sayesinde e mail pazarlama işlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Özellikle e maillerin gereksiz e posta kutusuna düşmesi üzerine müşterilerine kısa sürede bilgi veren mailto sitesi sayesinde artık gereksiz e postalardaki mailler gözden kaçmadan okunabilmektedir. Çoklu amaç olarak kullanılan toplu e mail hizmeti sayesinde artık insanlar kolay yoldan toplu mesaj gönderebilmektedir. Site, müşterilerine e posta gönderme konusunda çeşitli hizmetler vererek, marketing uygulamasını devreye koymuştur.

            Sitede bulunan marketing uygulaması sayesinde artık gereksiz e postalar kolay bir şekilde okunmaktadır. Sitede bulunan ve çeşitli hizmetler veren inbox mail marketing sayesinde ve yapılan kampanyalar sayesinde site üzerinden en uygun fiyatlarla inbox mail iletişim alınabilmektedir. Sitede bulunan tek bir telefon numarası sayesinde satın alınan toplu mail gönderme hizmetleri sırasında yaşanılan olası bir durumda müşteri hizmetleri en kısa sürede devreye girerek yaşanılan bu durumu anında düzeltmektedir.

Bu haber toplam 1038 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT