1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Toplu Mail
Toplu Mail

Toplu Mail

Artık teknolojik bir çağdayız. İstesek de istemesek de teknoloji her yanımızı sarmış durumda. Bir işi halletmede en kısa yolu bize teknoloji sunmaktadır.

A+A-

Toplu mail

 

            Artık teknolojik bir çağdayız. İstesek de istemesek de teknoloji her yanımızı sarmış durumda. Bir işi halletmede en kısa yolu bize teknoloji sunmaktadır. Her geçen gün birçok farklı iletişim yolu ortaya çıkmaktadır. Aşağıda bulunan içerik toplu mail gönderme,  email marketing ve inbox mail marketing hakkında olacaktır.

 

 Toplu mail gönderme:

 

            Son zamanlarda en popüler olan haberleşme ağı mail. En etkin şekilde kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. https://www.mailto.com.tr/ linki ile ulaşabileceğiniz site size toplu mail göndermede kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Mailtonun özelliklerine baktığımızda saatte 250 milyon e mail gönderim hızı, kullanıcı dostu ara yüz ve kullanıcı izleme özellikleri dikkat çekmektedir.

 

 Email Marketing:

 

            Email marketing yani email pazarlama, pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için kullanılır. Elektronik postanın doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı bir pazarlama biçimidir. Günümüzde teknolojinin çok sık kullanıldığını unutmamak gerekiyor. Birçok kişi düzenli olarak mail adreslerini kontrol etmektedir. Email marketing'in birçok avantajı vardır. Mesajların düşük maliyet ile ulaştırılması, anında kullanıcıya ulaşması, takip edilmesinin kolay olması gibi birçok avantaja sahiptir. Ve tabi dijital ortamda olduğu için de doğa dostu bir pazarlama biçimidir. Ve geri dönüş oranlarına baktığımız zaman en başarılı online pazarlama türü olduğu da görülmektedir.

 

 Inbox Mail Marketing:

 

            Inbox her ihtiyaca yönelik modülleri ile bizlere hizmet vermektedir. Inbox bizler etkin ve çok hızlı bir şekilde e posta pazarlama yapabilme fırsatı sunmaktadır. Tüm sistem entegre olarak çalışmakta ve bu sayede doğru kişiye doğru e postayı göndermede maximum hizmeti sunmaktadır. Profesyonel seviyede, kolay ve etkin bir şekilde hizmet sunan İnbox'ı denemek için de sitesinde ücretsiz olarak hesap oluşturabilirsiniz.

 

Bu haber toplam 1146 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT