1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Titiz İlaçlama İle Modern Fare İlaçlama Hizmeti
Titiz İlaçlama İle Modern Fare İlaçlama Hizmeti

Titiz İlaçlama İle Modern Fare İlaçlama Hizmeti

A+A-

Sıcak iklimi sebebi ile Türkiye'nin çoğu kentinde bilhassa yaz aylarında fareler ortaya çıkmaktadır. Yaşam alanları lağımlar, lağım boruları ve bunlara benzer pis yerler olan fareler zaman zaman evlerin içerisinden de çıkabilmektedir. Özellikle zemin katlarda, lağım tesisatını takip ederek tuvaletlerin içinden çıkabilen fareler, karşılaşıldığında insaları oldukça tedirgin etmekte, çoğu zaman korkutmakta ve insanların artık o evde yaşamak istememelerine sebep olmaktadır. Fareler özellikle geceleri farkedilmediği takdirde evde yaşayan insanların çeşitli yerlerini, salgıladıkları uyuşturucu madde sayesinde hissettirmeden kemirebilirler. Bunun yanı sıra taşıdıkları mikroplar ile insan sağlığını tehdit edebilir, kalıcı rahatsızlıkların başlamasına sebep olabilirler.

titiz-ilaclama-ile-modern-fare-ilaclama-hizmeti-8.jpg

İlaçlama İle Kurtulmak Mümkün

Çoğu zaman farelerden kurtulmak için titiz ilaçlama işlemi yapmak yerine halk arasında yaygınlaşan daha farklı yöntemler kullanılmaktadır. Çoğu zaman işe yaramayan bu yöntemleri kullanarak insanlar farelerden kurtulamadığı gibi çoğu zaman da farelerin gelmesine davetiye çıkarmaktadır. Bu yöntemlerin başında farelerin dolaşabileceği çeşitli yerlere fare zehri dökmektir. Fareler, özellikle koltuk, mobilya gibi yerleri kemirdiği için bu bölgelere dökülen fare zehirleri, fareleri uzaklaştırıp öldürmediği gibi ileride, evin içerisinde yaşayan bireyler ve özellikle çocuklar için sağlık açısından büyük bir tehlike ve risk taşıyacaktı. Fareleri kovmak için yapılan bireysel uygulamalar yerine, uzman ekipler tarafından yerinde yapılan bir fare ilaçlama hizmeti her zaman farelerden kurtulmanızın yanı sıra bu sorunun üstesinden kalıcı olarak gelmenizi sağlayacaktır.

Fare İlaçlama Teknolojisi Gelişti

Özellikle son yıllarda teknolojinin gelişmesine paralel olarak fare ilaçlama sektöründe de teknolojik gelişmeler yaşandı. Bilim adamlarının üzerinde uzun yıllar uğraşarak oluşturduğu yeni zehirler, kalıcı olarak farelerin ölmesini sağlamakta ve gelecekte tekrar yaşanacak olası bir fare istilasının önüne geçmektedir. Bu konuda fare ilaçlama sektörünü yakından takip eden ve yeni çıkan teknolojileri, ilaçlarını kendi işyerlerine temin eden firmalar daha çok tercih sebebi olmakta ve yaptıkları ilaçlama ile evlerin, arazilerin farelerden kalıcı olarak arınmalarını sağlamaktadırlar. Aksi takdirde yenilikleri takip etmeyen firmalardan yapılacak olan ilaçlama işlemleri geçici çözüm sağlayacak ve gelecek yıllarda farelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır.

Bu haber toplam 1111 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT