1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tesettür Giyim’de Kaliteli Ürünlerin Satış Noktası Zarif Tesettür
Tesettür Giyim’de Kaliteli Ürünlerin Satış Noktası Zarif Tesettür

Tesettür Giyim’de Kaliteli Ürünlerin Satış Noktası Zarif Tesettür

A+A-

Uzun yıllar uluslararası pazarda ülkemizi Temsil eden Zarif Tesettür Sadece TÜRKİYE değil dünya’nın dört bir yanına yaptığı ihracat ile ülkenin en büyük tesettür giyim firmalarından biri olmuştur.

Uzun yıllar ihracat yapan ve 2014 yılında Perakende Satışa yönelen Firma online olarak Türkiye ve Avrupa ülkelerine 1.sınıf  Tesettür abiye ve elbise ürünleri ağırlıklı olmak üzere Tesettür giyim adına tüm dallarda ürün satışı yapmaktadır.

Bir çok firmanın aksine Kalitesinden ödün vermeyen firma, Sadece bünyesinde kalitesine güvendiği 1.sınıf kumaşlardan en iyi işçilikler ile üretilmiş özel tasarım tesettür giyim ürünleri pazarlamaktadır.

Zarif tesettür bünyesinde ucuz elbise bulmak çok zor olsada zaman zaman outlet kategorisini ziyaret etmekte gerçekten fayda var.

Piyasayı iyi tanıyan ve piyasanın beklentilerini karşılamak için fazlasıyla uğraşan firma, Büyük Beden Giyim Çeşitliliği konusunda En tecrübeli firma diyebiliriz.

Bünyesinde bulunan binlerce büyük beden model ile sunum yapan firmanın bazı modelleri 58 beden’e kadar üretilmektedir.

Firma tesettür abiye konusunda oldukça iddialı olsada elbise modelleri’de sektörün en kaliteli elbiseleri diyebiliriz, dilerseniz Zarif’in elbise modellerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YURTDIŞINA HIZLI TESLİMAT

Türkiye’den sonra Avrupa ülkelerine başta Almanya ve Fransa olmak üzere ağırlıklı olarak hizmet veren firma, Tam anlamıyla yurtdışı entegreli olarak çalışmaktadır.

3 Günde teslimat, ve sofort, ideal , giropay gibi ödeme sistemlerinden ödeme alan nadir firmalardan biri olan zarif tesettür aynı zamanda western unior ilede satış yapmaktadır.

Bir güzel yanı daha 50 €uro üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemiyor olmanız, Zarif tesettür’ü hesaplı alışveriş’in adresi haline getiriyor.

Bilindiği üzere tesettür İslami kurallar’a uygun olarak giyilmektedir, Her ne kadar moda bir çok firmayı bozmuş olsada zarif tesettür bu kurallar çerçevesinde ürün satışı yapmaktadır, örnek olarak zarif tesettür firmasından almış olduğunuz veya alacağınız hiçbir üründe iç gösterme ışık vurması yansıması gibi problemler olmaz, tüm modeller astarlı ve ışık almayan kumaşlardan üretilmektedir.

Bazı firmalar ucuz olsun diye kalitesiz üzerinize yapışan iç gösteren kumaşlardan ürün üretip makul fiyatlara pazarlamaktadırlar, resim düenleme programları ile bu dandik ürünler güzel gösterilip göz yanılgısı sistemi ile satmaktadırlar.

3 Kuruş ucuz olacak diye tek sefer giymede tahriş olan sizi mağdur edecek iç gösterecek tek yıkamada renk atacak ürünlere yönelmeyiniz, Kaliteli bir görünüm ve üzerinizde basit durmayan zengin bir görüntü için  zarif tesettür  adresini ziyaret ediniz. Modelleri inceleyin ve sipariş verin bugüne kadar keşfetmediğinize pişman olabilirsiniz..

Bu haber toplam 4115 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT