1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tesettür Abiye Nedir
Tesettür Abiye Nedir

Tesettür Abiye Nedir

Hangi yaşta olunursa olun,giyim olayı insanların bir hayli zamanını alan, özel önem taşıyan bir konu.

A+A-

Ama herkesin de kendince bir giyim tarzı var. Örneğin kimi kadınlar tesettür abiye giyiyor. Zira İslam Dininin kurallarına uygun olarak yaşıyorlar. Bu giysi ise İslamiyet’in istediği biçimde hazırlanan isimlere verilen isim.

Tesettür Abiye Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Aslında kadınlar bu durumu çok iyi biliyorlar ama yine de bilgileri tazelemek adına bazı temel noktaların üzerinden geçmekte fayda var. İşte o temel noktalar:

  • Alınacak tüm giysilerde olduğu tesettür giysilerinde de temel olan kural, kişinin bedenine uygun olan giysileri seçmesi. Yani kısa boylu, kilolu ya da aşırı zayıf insanların giyeceği giysiler aynı değil, aynı olamaz da zaten. Bu duruma istinaden de kişi giysiyi ne kadar beğenirse beğensin, üzerinde güzel duracak, beden kusurlarını kapatacak olan giysileri seçmeli.
  • Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ki bu da tüm giysiler için geçerli olan bir durum, kişinin kendi ten rengine uyan giysileri seçmesi. Kişi eğer soluk benizli bir insan ise asla kahverengi ve tonlarında giysiler almamalı.
  • Gelelim kullanım yerine her ne kadar abiye elbise de olsa, nerede kullanılacağına göre giysiler seçilmeli. Eğer iş ortamında kullanılacak ise ona göre, özel davetlere gidilecek ise ona göre ya da günlük kullanılacak ise ona göre ürünler seçilmeli.
  • Tüm bunların yanında yaş faktörü de elbette unutulmamalı.

Nereden Alınır?

. Nitekim Ala Tesettür adresine baktığınızda siz de buna kanaat getireceksiniz. İnternet sitesine girdiğinizde göreceksiniz ki, tesettür giyim deyince akla gelebilecek pek çok ünlü marka var ama olay bununla da bitmiyor zira bu çok popüler markaların, birçok üründe siteye özel indirimleri var. Dahası piyasada bulamayacağınız özel tasarımlar farklı zevk ve beğenideki insanların zevkine göre düşünülmüş durumda. Siteden nasıl alışveriş yapılır sorusunun yanıtı ise oldukça basit. Siteye üye olmanız yeterli. Üye olduğunuz anda 10 TL kazanıyorsunuz ki bu son derece motive edici bir durum. Bunun yanında sabah 9.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında satış ve destek hattını arayabilirsiniz. Site koşulsuz iade olanağı sunarken, ürünü 9 taksite kadar taksitlendirerek almanız mümkün. Güvenlik sertifikası ile çalıştığından güvenli olarak korkmadan siteden alışveriş yapabilirsiniz. Elbette kapıda ödeme seçeneği ve yurt dışına gönderme alternatifleriniz de bulunuyor. Bu durumda size kalan tek şey beğendiğiniz tesettür abiyeler için sipariş vermeniz.

Bu haber toplam 2229 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT