1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Temizliğin Kolay ve Online Hali
Temizliğin Kolay ve Online Hali

Temizliğin Kolay ve Online Hali

A+A-

Yoğun yaşam standartları veya herhangi bir dekorasyon işlemi sonrasında ihtiyaç duyulan temizlik kimi zaman çileye dönüşebiliyor. Zaman yetersizliği, iş hayatının yoğunluğu ve stresi bu temizliği gerçekleştirmek için sizde enerji bırakmayabilir. Böyle zamanlarda başvurulan temizlik şirketleri ise kişilerin yardımcısı oluyor.

Antalya temizlik şirketleri arasında yer alan Marina Temizlik tarafından yapılan açıklamaya göre özellikle sahil bölgelerinde temizlik işlemleri için profesyonel hizmet veren firmalar tercih ediliyor. Kaybedilecek zaman ve enerji düşünüldüğünde mantıklı bir tercih olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Antalya Temizlik Konusunda Çok Titiz!

Yapılan araştırmalar neticesinde en çok temizlik hizmetinin gerçekleştiği illerden biri de Antalya’dır. Antalya temizlik alanında gösterdiği ilgi ile diğer şehirlerden bir adım öne çıkmış durumdadır.

Özellikle sahil kesimlerinde yer alan mekanların şehir içi mekanlara nazaran daha çok temizliğe ihtiyaç duyduğu da bir gerçektir. Sebebi ise kum ve toz birleşmesinin sahil rüzgarları ile birleşerek mekanlara giriş yapmasından kaynaklıdır.

En çok talep edilen hizmetler arasında şunlar yer alıyor.

Ev Temizliği: Günü birlik yapılan temizlik işlemi evin tüm alanlarını kapsamaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde eviniz tertemiz ve pırıl pırıl olmaktadır. Temizlik sürecinde vereceğiniz brifingler doğrultusunda sizler zamandan, eviniz hijyenden kazanacaktır.

Ofis Temizliği: İş hayatının yoğunluğu esnasında birde temizlik konusuna vakit ayıramıyorsanız firmalardan yardım alarak periyodik olarak ofis temizliği sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliği: İnşaat ve dekorasyon sonrasında kalan artık ve pisliklerin evden giderilmesi ve anahtar teslim hale gelebilmesi için yapmanız gerekenler sizin ortalama 2 gününüzü alacaktır. Uzman bir ekip sayesinde bu işlem hızlı, etkili ve kısa sürede sağlanabilmektedir.

Villa Temizliği: Villalar özellikle sahil bölgelerinde büyük önem arz etmektedir. Özellikle misafirlerin yoğun olduğu yaz dönemlerinde ihtiyaç duyulan temizliğin profesyonel şekilde sağlanması için bu hizmet tercih edilmektedir.

Havuz Temizliği: Havuzların haftalık olarak dip süpürge gibi bakım ve temizleme çalışmalarına ihtiyacı olmaktadır. Aynı zamanda günlük olarak PH ve Clor değerlerinin de ayarlanması gerekmektedir. Bu konuda herhangi bir bilginiz yok ise havuzun sağlığı tehdit eden mikroplara sahip olmasına neden olur. Profesyonel personellerimiz sayesinde havuzunuzun haftalık ve zamanlı bakımlarını yaptırarak daha sağlıklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Merdiven ve Site Temizliği: Apartman ve siteler için gereken temizlik hizmeti genellikle Antalya temizlik firmaları tarafından üstlenilir. Sebebi ise apartmanlarınızın ve sitelerinizin dışarıdan göründüğü gibi içerisinin de kusursuz bir temizliğe sahip olmasından kaynaklıdır.

Yat / Gemi Temizliği: Yat ve gemiler de her mekan gibi periyodik olarak temizliğe ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Siz keyfini sürerken alanında uzman temizlik personellerimiz mekânınıza hak ettiği temizliği kazandırsın.

Otel Temizliği: Oteller yoğun misafir sirkülasyonuna sahip olduğu için en çok temizlik ihtiyacı duyulan alanlardan biridir. Bu alanda yapılan anlaşmalar neticesinde personel temini ve periyodik oda, otel temizliği hizmeti de yer almaktadır. 

Bu haber toplam 796 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT