1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Temiz ve Bakımlı Cilt İçin Fillhage ve Kullanıcı Yorumları
Temiz ve Bakımlı Cilt İçin Fillhage ve Kullanıcı Yorumları

Temiz ve Bakımlı Cilt İçin Fillhage ve Kullanıcı Yorumları

Cildinizin bakımı için etkili bir ürün arayışınız varsa Fillhage beklentilerinizi karşılayacaktır. Dolgu jeli ve yenileyici krem içeren ürünü resmi satış sitemizden alabilirsiniz.

A+A-

Cildin kendi yapısı hücresel düzeyde yenilenmeye odaklıdır fakat birçok etken ciltteki yenilenme hızını azaltır. Örneğin makyaj malzemelerini temizlememek, cildin nefes almasının engellenmesi buna bir örnek verilebilir.  Oksijen alarak hücreler yenilendiği için tıkalı gözenekler olumsuz bir etki olacaktır. Yaş ilerlemesi, özellikle 35 yaşından itibaren ciltte hücrelerin yenilenme hızı yavaşlama gösterebilir. Bu gibi etkenlerde cildinize katkı vermek isteyebilir ve sağlıklı güzel bir ürün talep edebilirsiniz. Bu fill hage de bunu yapmayı amaçlar. Cildinizdeki yenilenme hızını artırmayı hedefler.

İki tane ürünle satışa sunulan Fillhage, bir dolgu jeli ve bir de yenileyici krem barındırmaktadır. Cilt bakım seti olarak ayrı ayrı içerik ve kullanım özelliklerine sahiptir. Basit bir uygulamayla kolay bir şekilde ürünü cildinize sürebilirsiniz. Cildinizin nem dengesini önceden hazırlamak adına önceden su tüketilmesi genel bir öneridir.

Jel ve kremi kullanım esnasında aplikatörden destek alabilirsiniz. Dolgu için öncelikle bir ml kadar ürünü alırsınız ve cildinizdeki çizgi olan alanlara yavaş bir şekilde uygularsınız. Bu halde on dakika beklemenizin ardından masaj yaparak iyice cilde yedirmeniz gerekir. Set içerisindeki Fillhage yenileyici krem kullanımı ise benzer şekilde uygulanacaktır. 1 ml kadar aldığınız kremi çizgi olan kısımlara, dudak çevresine sürüp 5 dakika beklemeniz ve iyice yedirene kadar masaj yapmanız gerekir. Ürün miktarını dengeli şekilde düzenli olarak kullanmanız önemlidir. Ayrıca ürünü cildinize yedirirken mutlaka ellerinizin temiz olması gerekir. Parmak uçlarınızı kullanarak gözeneklerden içeri girmesini sağlarsınız.

Cildin kendi yapısı ve süreç nedeniyle çizgiler farklı bölgelerde oluşabilir. En ince deri göz kenarları ve dudak çevresinde olduğu için buralarda daha yoğun çizgiler görülebilir. Fakat alın bölgesinde de derinliği çok çizgiler oluşabilir. Jeli ve kremi kullanacağınız en verimli alanlar da bu kırışıklık olan kısımlardır. Temel amaç bu bölgelerde yer alan kırışıklıkların azalmasını sağlamak ve pürüzsüz görüntüyü artırmaktır. Daha önce deneyenler yani fillhage kullanıcı yorumları yapanlar çoğu kez memnuniyetini dile getirmekle birlikte önerdiği de görülmektedir.

Cildi bir krem ve jelle beraber daha güzel görüntüye kavuşturmak için içerik en önemli kısımdır. Bu açıdan dolgu jeli içerisindeki 6 çeşit hyalüronik asitten bahsetmek gerekir. Aplikatörle çizgi olan alana ürünü sürdüğünüz zaman cilt yapısını onaran etkili bir destek almış olursunuz. Masajla bu etki derinlere iner. Yenileyici kremde de nemlendirici ve onarıcı etkiler aynen devam eder. Doğal cilt direncinizin artmasına yönelik önemli aktif bileşenler yer almaktadır.

Set halindeki Fillhage indirimli fiyatı olan 89 liradan satışa sunulmaktadır. Resmi satış platformu üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu haber toplam 2048 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT