1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tektaş modelleri nasıl ortaya çıkar?
Tektaş modelleri nasıl ortaya çıkar?

Tektaş modelleri nasıl ortaya çıkar?

Tektaş modelleri nasıl ortaya çıkar?

A+A-

 

Tektaş yüzükler sevgililer günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde kadınların hayır diyemeyeceği oldukça kıymetli hediyelerdir. Rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz olukça şık ve zarif duran bu ürünleri karşı tarafınızdaki insanı duygusal olarak etkilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca evlilik tekliflerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tektaş modelleri oldukça farklı tasarımlar size sunmaktadır. Modeller ortaya çıkarken dönemin modasına uygun,yüzük boyutlarına göre şekillenerek oluşturulmaktadır. Üzerindeki taş el işlemesi olup oldukça değerli olan pırlanta veya elmastan yapılmaktadır.

Tektaş modelleri arasındaki farklar nelerdir?

Üzerindeki pırlantanın veya elmasın ağırlığı fiyatı belirleyen ana etmendir. Bunun için tasarımda kullanılan malzemeler önemlidir. Her tektaş farklı ustanın elinden çıkma olduğu için işçilikte göze çarpan farklar olacaktır. Taşın üzerindeki hassas çalışma, yüzüğün altın veya gümüş kısmındaki işlemeler, taşı yüzüğe bağlayan noktanın tasarımları gibi.

Tasarımları ne olursa olsun tektaşlar uzun ömürlü yüzüklerdir. Özellikle kızlara veya yeni gelinlere miras olarak bırakılabilir. Aile bağlarının oluşmasında ve desteklemesinde önemi unutulmayacak bir noktadadır.

Tek taş modelleri incelenirken, alacağınız kişinin el yapısını düşünmenizi öneririm. Her zaman büyük taşlı tektaşlar daha dikkat çekici olmaktadır. Her kadının parmağında zarafetle ışıldayan bir taş kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Anneniz, eşiniz bunu hak ediyor olmalı mutlaka. Ayrıca kadınlar her zaman tektaş kullanılarak istenilen özürleri geri çeviremezler. Sadece hediye almak için değil; sürpriz yapmak, özür dilemek için de iyi bir araçtır bu yüzükler. https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT