1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. TEKNOVİZZY Dijital Reklam Ajansı
TEKNOVİZZY Dijital Reklam Ajansı

TEKNOVİZZY Dijital Reklam Ajansı

Siteniz hangi durumda olursa olsun analizleri yaparak sitenizin kısa süre içerisinde bolca ziyaretçi kazanmasını istemez misiniz?

A+A-

TEKNOVİZZY Kemal KESKİN tarafından bir proje olarak başlamıştı. Alınan fikirler ve verilen destekler sayesinde artık bir projeden çok daha fazlası bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Kuruluş aşaması restorantların kapanış saatine kadar bir çok alanda yapılan araştırmalar, münazaralar ve tüketilen onlarca kahvenin hatırınıda unutmuyoruz.

Web Tasarım Ve Seo Hizmeti

Sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkması ve sitelerin seo tabanlı tasarımı olması için hizmet vermekteyiz. Siteniz hangi durumda olursa olsun analizleri yaparak sitenizin kısa süre içerisinde bolca ziyaretçi kazanmasını sağlıyoruz. Sitenizin kategorisi ne ise bunlara göre analiz yapıp, anahtar kelimeler belirleyerek çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

Seo hizmeti verirken sitelerinizi, güçlü linkler tarafından destekleyerek anahtar kelimelerde ilk sıralara çıkmanızı sağlamaktayız. Aynı zamanda site içerisinde seo yapısına uygun olmayan yapıları yeniden denetleyerek, seoya uygun bir site kodlaması gerçekleştiriyoruz. Arama motorlarının siteyi ilk sıraya alması için tüm istatistikleri ve önlemleri göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Web tasarım konusunda da bir probleminiz olduğu taktirde sizlere yardımcı oluyor ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya ve Seo Desteği

Örneğin sitenizin kısa sürede yükselmesini istiyorsanız ve en hızlı şekilde sosyal medya üzerinden yükselişe geçmek istiyorsanız bu konuda da siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Sosyal medya uzmanlarımızla birlikte hizmet verdiğimizden dolayı kısa süre içerisinde sosyal medyada da takipçi sayınızı arttırıyoruz. Mersin web tasarım hizmeti de vererek en güçlü altyapıya sahip olmanız için çabalamaktayız. Eğer siteniz yeni ise ve hiçbir şekilde destek verilmemişse hiç üzülmeyin. Biz tüm çalışmaları derinlemesine yaptığımızdan dolayı sitenizi kısa süre içerisinde yüksek sıralara çıkaracağımızdan ve arama motorları tarafından sevilecek bir site haline getireceğimizden şüpheniz olmasın. Eğer çok sayıda rakibiniz varsa onların yaptığı çalışmaların aksine bir çalışma yaparak ön sıralara geçmenizi sağlayacağız.

Arama Motoru Optimizasyonu

Eğer daha önce sitenizde çalışmalar yapılmışsa ve bu çalışmalar hiçbir şekilde işe yaramadıysa bunları da kontrol etmekteyiz. Yapacağımız kontroller sonrasında bir rapor hazırlayıp sitenin önceki hali ile sonraki hali konusunda sizlere detaylı bilgi vererek çalışma yapıyoruz. Böylece mersin seo hizmeti sayesinde sitenizin daha çok iyileştiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Siteye gireceğiniz herhangi bir içeriğin otomatik bir şekilde arama motorlarına yansımasını istiyorsanız ve yüksek sıralarda yer alıp sürekli sitenize ziyaretçilerin girmesini istiyorsanız firmamıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Sitenin iç ve dış seo ayarlarını da yaparak arama motorları tarafından sitenin kabul edilmesini de sağlamaktayız.

Bu haber toplam 4217 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT