1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Teknolojiyi Yaşama Fırsatını Uygun Fiyatlarla Yakala
Teknolojiyi Yaşama Fırsatını Uygun Fiyatlarla Yakala

Teknolojiyi Yaşama Fırsatını Uygun Fiyatlarla Yakala

A+A-

Her gün yepyeni teknolojik ürünlerin yaşamımızı çevrelediği çağımızda teknolojiyi yakalamak ve yepyeni ürünleri deneyimlemek kolay değil. Yeni çıkan ürünleri satın almak çoğu zaman yüksek bir bütçeye sahip olmayı gerektiriyor. Buna imkanı olmayanlar ya da bu ürünleri kiralamayı düşünmeyenler için ise kiralama yöntemi en pratik ve etkili çözüm. Bu çözümleri sunan kaliteli ve güvenilir online kiralama hizmetini cazip fiyat avantajları ile dileyen herkese sunan bir adres var: kivesa.com

2020 Yılına Damga Vuran Online Kiralama Hizmeti

Geniş bir ürün yelpazesi ile www.kivasa.com hemen hemen çağımızda oldukça kullanılan ve popüler olan tüm kiralık teknolojik ürünleri kurye servisi ile İstanbul’un her köşesine online ve konforlu bir kiralama hizmeti ile ulaştırmaktadır. Bu teknolojik ürün kategorisi içerisinde PS4-VR, drone, elektrikli scooter, foto & kamera, hoparlör, projeksiyon, dj ekipmanı gibi pek çok günümüzde kiralama ihtiyacı ve talebi duyulan teknolojik ürün yer almaktadır.

Esnek Kiralama Sistemi

Kivesa, esnek kiralama sistemi ile kuruluş yılı olan 2020 yılından itibaren büyük kitlelere ulaşarak diledikleri teknolojik ürünü kullanma fırsatını profesyonel ve müşteri odaklı hizmet politikası ile sağlamaktadır. Esnek kiralama sistemi ile Kivesa, kiralama sistemine esneklik kazandırmış ve bu doğrultuda müşterilerinin haftalık olarak esnek bir biçimde kullanım yapabilmelerine olanak sağlamıştır. Bu kiralama platformuna ilişkin tüm soru ve görüşleriniz için destek@kivesa.com veya destek@keerala.com adresine mail atabilirsiniz.

En popüler Elektrikli Scooter Modelleri Burada

Elektrikli Scooter modelleri, dünya çapında oldukça popüler teknolojik araçlardır. Dünyada yaygın bir kullanım ağına sahip bu son teknoloji ürünü ve ulaşım için oldukça pratik çözümler sunan araçlar, ülkemizde de favori araçlar arasına girmiştir. Kullanımları giderek artmaktadır. Bu artış paralelinde elektrikli scooter satın alamayanlar ya da sadece sınırlı bir süre amaçları için kullanmak isteyenler kiralama seçeneğini tercih etmektedir. Dünyanın en popüler elektrikli scooter modelleri olan Xiaomi M365 ve M365 Pro haftalık kiralama imkanı ve en uygun fiyatlar ile kivesa.com sitesinde.

Şu an sadece İstanbul'da hizmet verilmekle birlikte yoğun talep ve müşteri memnuniyeti dikkate alınarak hizmet ağı ve teknolojik ürün çeşitliliğinin artırılması hedeflenmektedir. Bu noktada müşterilerin yorumları ve istekleri dikkate alınmaktadır.

Bu haber toplam 1654 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT