1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Teknoloji’yi kişiselleştirme sanatı
Teknoloji’yi kişiselleştirme sanatı

Teknoloji’yi kişiselleştirme sanatı

A+A-

Mobil telefonların hayatımıza dahil olmasından itibaren erişebilir olduk.

Eskiler iyi hatırlayacaktır; Bu teknoloji hayatımıza mesaj cihazları ile birlikte girmişti. Fakat monolog bir iletişim yöntemiydi.

Zaman içerisinde ulaştığımız “G” teknolojileri ile artık seyir halinde iken her türlü iletişim yolu ile erişimimiz tavan yapmış durumda.

Bu anlamda veri saklama konusunda “bulut” gibi mecraların yanında flash bellekler önemli rol oynamakta.

Promosyon ürünleri arasında da bir o kadar etkili!

Kişiselleştirilebilir her ürün promosyon malzemeleri arasında yer alabilir. Daha henüz MB (MegaByte) değerlerinde saklama kapasitesi bulunan bu ürün günümüzde TB (TerraByte) değerlerini zorlamaktadır.

İlk günlerinde firmaların deli gibi talep ettiği “promosyon bellek” halen cazibesini korumakta. Her şeyden önemlisi ise 3D şekillendirmeden tutunda her türlü kişiselleştirmeye uygun moda kavuşmuş durumda.

2GB kapasiteden itibaren 64 GB kapasiteye kadar bütçenize uygun bir promosyon usb flash bellek modeline kavuşabilirsiniz. İşlevsel anlamda; Kalem usb, dokunmatik ekran modu, ahşap kasalı modeller, metal gövdeli, plastikten imal edilmiş modeller vb.

OTG usbdediğimiz model ise mobil telefon uyumlu olması sebebiyle bir tık önde tercih sebebi.

Sony, Toshiba gibi chip üreticileri A sınıfı, B sınıfı chipler ile bu tür house dediğimiz kasalara uygun üretimler yapmakta olup, okuma ve yazma hızlarını “USB Flash Benchmark” adlı program ile yapılabilmektedir.

Unutmadan daha hızlı bir flash bellek için tercihiniz USB 3.0 teknolojisi olmalıdır.

Promosyon ürünleri firmaları bu tür ürünler için oldukça fazla seçenek barındırmakta. Fiyat performansı yüksek firmalardan biri de www.apluspromosyon.com .

Bu haber toplam 1151 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT