1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Teknede mezuniyet tam size göre
Teknede mezuniyet tam size göre

Teknede mezuniyet tam size göre

Hava koşulları uygun olduğu sürece istenilen zamanda organizasyon yapılmaktadır. Mezuniyet organizasyonları sayesinde, muhteşem İstanbul manzarasının tadını çıkararak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

A+A-

En özel anları alışılmadık şekilde geçirmek isterseniz en doğru adrese geldiniz demektir. Mezuniyet töreninin, nişanın ya da düğünün olduğu günler oldukça özeldir. Bu tür günlerde hiçbir sorun çıkmaması istenmektedir. Firmayla anlaşarak yapacağınız yolculuklarda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Her biri alanında uzman ve tecrübe sahibi bir ekiple çalışan firmanın düzenlediği organizasyonlarda her detay düşünülmektedir. bogazturuteknesi.com internet sitesinden ulaşılabilecek adreste çeşitli görseller yer almaktadır.

Denizde Mezuniyet

Hava koşulları uygun olduğu sürece istenilen zamanda organizasyon yapılmaktadır. Mezuniyet organizasyonları sayesinde, muhteşem İstanbul manzarasının tadını çıkararak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Havuz başında ya da kapalı salonlarda yapılan törenlerden sıkıldıysanız teknede mezuniyet tam size göre. Lüks ve geniş bir iç alana sahip teknelerde, mezun olmanın tadını çıkartabilirsiniz. Keyifli birkaç saat geçirmek için daha fazla beklemeden, mezuniyet tarihiniz için yerinizi ayırtın. Organizasyon boyunca konuklara verilen leziz yemekleri tadabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz firmayla, yatta mezuniyet deneyiminden memnun kalacaksınız. Uzun yıllardır tur sektöründe hizmet veren firma, her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Çok sayıda grup tarafından tercih edilen tekneler mezuniyet için idealdir.

Güvenli Yolculuk

Mezuniyet sırasında boğazın güzelliklerini görmek isteyebilirsiniz. Bu durumda tekneyle boğaz turu yapılmaktadır. Yolculuğun her aşamasında firmaya ait olan teknelerle ilgili yaşanacak tüm olumsuz durumlara karşın misafirler sigortalı hale gelmektedir. Bu nedenle, herhangi bir konuda endişelenmeniz gerekmemektedir.

Bu haber toplam 1329 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT