1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tekne turu organizasyonları yaz aylarında daha sık yapılıyor
Tekne turu organizasyonları yaz aylarında daha sık yapılıyor

Tekne turu organizasyonları yaz aylarında daha sık yapılıyor

A+A-

Tekne kiralamak için hem kaliteli hem de güvenilir bir firma arayışında iseniz, boğazda bu hizmeti profesyonel anlamda veren www.teknekiralama.net sitesi beklentilerinize tam anlamıyla cevap verebilecek nitelikleri ile tam aradığınız tekne turuna imza atmanıza olanak tanıyabilir. Sevdikleriniz, aileniz ya da arkadaş grubunuzla birlikte İstanbul'da farklı ve eğlenceli bir gün geçirmek isterseniz, firma ile irtibata geçerek bu hizmetten siz de yararlanabilirsiniz. Yalnızca boğaz ve İstanbul sınırları içinde hizmet veren firma kapsamında hem klasik yat gezisi hem de farklı organizasyonlar için seçenekler mevcuttur. Klasik gezintiler genel olarak yemek ve içecek menüsünden oluşmakla birlikte, müşteri isteği doğrultusunda birtakım değişiklikler de yapılabilmektedir. Tekneler çoğunlukla Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy semtlerinde bağlı olmakla birlikte başlangıç ve bitiş noktası olarak da çoğunlukla buralar kullanılmaktadır. Marina, iskele ve benzeri ücrete tabi olan yerlerin kullanılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Uzak yerlerin başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanılması istenirse yine aynı şekilde ek ücretler ödenmesi gerekecektir.

Sadece eğlence değil, organizasyon seçeneği de var

Önemli günlerde; evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, doğum günü, yüzme turu, kahvaltı, iftar, mezuniyet, iş yemeği vs. durumlarda kullanabileceğiniz maksimum 30 kişi kapasiteli bu yatlarda hayal kırıklığı yaşamaksızın vakit geçirebilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanacağından yana bir tereddüt yaşamadan kiralama işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak standart bir yemek menüsü bulunsa da, davetliler istedikleri yiyecekleri dışarıdan da getirebilmektedir. Bu durumda firmanın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması gerekecektir. Bunun yanında ulaşım noktaları bakımından da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Aynı zamanda organizasyon ya da kutlamalar için tekne turlarında DJ hizmetinizdedir. Buna ek olarak ses sistemi ve müzik ekibi de sunulmaktadır. Özellikle son senelerde teknede doğum günü partisi ve evlenme teklifi organizasyonları son derece popüler olmuşlardır. Akşamları sahilde gezerken tekne ve yatlarda bu turların organize edildiğini görme ihtimaliniz çok yükseltir. Bu son derece keyifli organizasyona makul ücretlerle sahip olmak artık çok kolay..

Yaz aylarında kiralayacağınız tekne için erkenden, aylar öncesinden bile rezervasyon yaptırabilir ve böylece gezinizi garanti altına alabilirsiniz. Organizasyonlar dahilinde pasta, süsleme, sürpriz hazırlama gibi etkinlikler de firma tarafından gerçekleştirilmekte olup, bu hizmetler için ekstra ücretler ödenmesi gerekecektir. Ancak arzu eden müşteriler bu hizmetleri dışarıdan kendileri de temin edebilirler. Teknekiralama.net adresine giriş yaparak en çok merak edilen konuların başında gelen tekne turu organizasyonu fiyatları da dahil olmak üzere organizasyonlarda çekilen fotoğraflara, videolara ve müşteriler tarafından en çok sorulan sorular ve detaylı cevaplarına erişim sağlayabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek gerekli olan ön bilgiyi almış olacağınız için yetkililerle yapacağınız görüşme öncesi çok faydalı olacaktır. Sitede önceki tekne turlarında çekişmiş fotoğraflar, videolar ve tekne kiralama konusunda tecrübesiz kişiler tarafından sorulan sorular ve detaylı cevapları yer almaktadır. Rezervasyon yaptırmak için; tekne turuna ödenecek ücretin yarısının firmaya kaparo olarak gönderilmesi gerekiyor. Kaparoyu almadan rezervasyon taleplerini işleme koymuyorlar.

Bu haber toplam 739 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT