1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tekerlekli Sandalyelerde Geniş Ürün Yelpazemiz ile Hizmetinizdeyiz
Tekerlekli Sandalyelerde Geniş Ürün Yelpazemiz ile  Hizmetinizdeyiz

Tekerlekli Sandalyelerde Geniş Ürün Yelpazemiz ile Hizmetinizdeyiz

Tekerleklekli sandalye markalarında dünya liderlerinin temsilciliğini yapan Wheel, size rehabilitasyon ürünlerini en kısa zamanda temin ediyor.

A+A-

Bir tekerlekli sandalye için öncelikleriniz neler? Kalite mi, fiyat mı, hız mı, konfor mu, hareket imkanı mı, sportif olması mı yoksa şık durması mı?  Siz nasıl isterseniz öylesini üretiyoruz.

Deneyimli ve uzman bir ekiple ortaklaşa çalıştığımız kurumumuzda siz ne isterseniz onu üretiyor, size onu sunuyoruz. Her bir bireyin kendine has oluşunun, kişilik ve fiziksel özelliklerinin bir benzerinin olmayışının çalışma prensiplerimiz üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Kişi odaklı çalışan Wheel için istek ve ihtiyaçlarınızın farklı olması da çok doğal. Bu yüzden size tek tip, standartlaşmış ürünler sunmuyor, size özel olarak tasarımlar yapıyoruz. Herkese aynı yaklaşmıyor, herkesi özel hissettiriyoruz.

Kaç Çeşit Ürünümüz Mevcut?

İnternet sitemize giriş yaptığınızda kolayca gözlemleyebileceğiniz ve bayilerimizde de görebileceğiniz sizin için üretilecek ürün çeşitlerimiz;

Akülü Tekerlekli Sandalye başlığı altında toplam 18 adet farklı seçeneğimiz ile hizmetinizdeyiz.

• Manuel tekerlekli sandalye başlığı altında önünüze çıkacak Standart tip tekerlekli sandalye, aktif tekerlekli sandalye, özel tip tekerlekli sandalye ve sporcu tekerlekli sandalye şeklinde sınıflandırılmış olmak üzere toplam 36 adet farklı ürün seçeneğimiz mevcuttur.

• Çocuk ürünleri başlığı altında ise çocuk tekerlekli sandalye ve elektrikli tekerlekli sandalye çeşitlerine bakabilir ve istediğiniz ürünü seçip bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Kaynak http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_31_1_akulu-sandalyeler

Bu haber toplam 953 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT