1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tek Taş Pırlanta Tasarımları
Tek Taş Pırlanta Tasarımları

Tek Taş Pırlanta Tasarımları

Tek Taş Pırlanta Tasarımları

A+A-

 

Tartışmasız olarak değerli taşlar içinde pırlanta son derece özel bir yere sahiptir. Özellikle son yılların en önemli ritüeli olan evlenme tekliflerinin vazgeçilmez ürünü tek taş pırlanta yüzüklerdir ve tam anlamı ile sembolik bir anlamı vardır. Kimin parmağına takılırsa takılsın ayrı bir güzellik katar.

Tek Taş Pırlanta Modelleri

Tek taş pırlanta yüzük modellerine baktığımızda farklı karat değerlerinde yuvarlak, baget, fantezi, E color, G color gibi farklı seçenekler ile karşımıza çıkar. Altın ağırlıklı olarak kullanılan materyaldir. Beyaz, sarı ya da pembe altınlarla tek taş pırlantalar tamamlanabilir.

Tek Taş Pırlantaların Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Tektaş pırlantalı yüzüklerini belirleyen en temel unsur üzerinde yer alan pırlantanın karat değeridir. Karat değeri yükseldikçe pırlanta tek taş yüzüğün fiyatı da artar. Aynı biçimde altının ayarı yükseldikçe de rakam artar ve fiyat değişir.

Tek taş pırlanta almak için en doğru adres elbette https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk internet sitesidir. Buradan size en uygun gördüğünüz tek taş pırlanta yüzükleri güvenle alıp pırlanta yüzük takmanın görkemini yaşayabilirsiniz.

 

 

Bu haber toplam 797 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT