1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tek Parça Kadın Giysileri
Tek Parça Kadın Giysileri

Tek Parça Kadın Giysileri

Abiyeler, elbiseler ve gelinlikler; tek parça kadın giysileri olarak karşımıza çıkıyor ve bunların hepsi de kadınların özel bir duruma hazırlık evresinde tercih ettiği tasarımlar arasında bulunuyor.

A+A-

Abiyeler, elbiseler ve gelinlikler; tek parça kadın giysileri olarak karşımıza çıkıyor ve bunların hepsi de kadınların özel bir duruma hazırlık evresinde tercih ettiği tasarımlar arasında bulunuyor. Bir kadının ömründe belki de bir kere yaşayacağı evlilik duygusunda; gelinlikler en özel tek parça kadın giysileri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. İster düğün, ister nikah olsun; her kadın telli duvaklı bir şekilde gelin olmayı ister.

Bu özel gününde de; en güzel gelinlik ile davetlileri ağırlamayı umar. Tek parça kadın giysileri içerisinde yer alan gelinlik modelleri; seçimi esnasında en fazla uzun uzadıya düşünülmesi gereken tasarımlar olarak ön plana çıkıyor. Kusursuz bir güzellik ve şıklık ile davetlileri düğününde ya da nikah töreninde ağırlamak isteyen gelinler; sezonun trend gelinlikleri arasından seçimini yapmaktadırlar.

Böylece en modern, en şık ve en havali halleri ile insanların karşılarında olurlar. Hem davetliler tarafından büyük bir beğeni toplamak, hem de damadın yanına yakışmak adına, bir gelin adayının, her noktayı dikkate alarak gelinlik seçiminde bulunması gerekir. Gelinlikler gibi abiyeler de tek parça kadın giysisi olarak dikkat çekiyor. Önemli günlerde, organizasyonlarda ve davetlerde; kadınların şık v e güzel olmak için tercih ettiği abiye modelleri; farklı konseptlere uygun olan farklı tasarımlarıyla piyasada yer alıyor.

Her sene değişen moda trendleri doğrultusunda; farklı abiyeler kadınların karşısına çıkabiliyor. Örneğin yeni sezonda iki tarafında da yırtmaç detayı olan abiyeler bir hayli moda olacak. Bu durum daha çok cesur giyinen kadınların işine gelecek. Dekolte ve transparan görünümün de trend olacağı 2017 İlkbahar-Yaz döneminde; birçok bayanı en seksi hali ile özel davetlerde görebilirsiniz.

Elbise modelleri de; yine tek parça kadın giysileri olarak piyasada yer alıyor. Ancak elbiselerin gelinlik ve abiyelerden ayrılan en önemli özelliği; sokakta da giyilebilen parçalar olmasıdır. Sokak stilinin tek parça kadın giysisi olan elbiseler; genelde genç kızların İlkbahar-Yaz döneminde seçimi olarak dikkat çekiyor. Elbiseler, biraz da kombin ile uğraşmak ve risk almak istemeyenlerin; riski azaltan kombinler oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Bu haber toplam 1630 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT