1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tehdit mesajına büyük tepki
Tehdit mesajına büyük tepki

Tehdit mesajına büyük tepki

Şükrü Genç’in tehdit mesajına Pınar Mahallesi’nden tepki yağıyor.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in açılan protesto pankartından sonra, Pınar Mahallesi Koruma Yaşatma ve Sosyal Yardımlaşama Derneği Başkanı Cemal Ejder’e tehdit mesajları göndermesi mahalleyi karıştırdı. Mahalle halkından Şükrü Genç’in altına imza attığı sözlerini tutması yerine, halkı tehdit etmeyi tercih etmesine tepki yağıyor.

Seçimin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen Pınar Mahallesi’nde imzaladığı taahhütname ile halka verdiği sözlerin hiçbirini tutmayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, defalarca davet edilmesine rağmen mahallede yapılan toplantılara katılmadı. 2009 yerel seçimlerinde kendisine büyük destek veren Pınar Mahallesi ile neredeyse tüm bağlantısını kesen Belediye Başkanı Şükrü Genç’i protesto etmek amacıyla mahallenin değişik yerlerine pankartlar asıldı.

Şükrü Genç hakkında suç duyurusunda bulunacak
Pankartlar üzerine sinirlendiği belirtilen Genç, 0533 *** ** 89 nolu cep telefonu ile Dernek Başkanı Cemal Ejder’e “Kendine yakışanı yapmışsın Cemal efendi. Onun bunun uşaklığını yapacağına adam ol” mesajını gönderdi. Mesajı öğrenen mahalle halkından belediye başkanının bu tavrına tepki gösteriyor. Öte yandan Dernek Başkanı Cemal Ejder gönderdiği tehdit mesajlarından dolayı Şükrü Genç hakkında cavcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Öte yandan Şükrü Genç’in önümüzdeki günlerde yapılacak olan Pınar Mahallesi Koruma Yaşatma ve Sosyal Yardımlaşama Derneği’nin genel kurulunda şimdiki dernek yönetimini devirmek için çaba harcadığı yönünde bilgiler geliyor.

Sarıyer Manşet’e konuşan mahalle halkı, “Belediye başkanı seçimde bizi kandırdı. İmzalı taahhütname ile bize bir sürü sözler verdi. Ama 3 yıl geçmesine rağmen hiçbir sözünü tutmadı. Sürekli bizi oyalıyor. Mahallede yaptığımız toplantılarımıza bile gelmiyor. En son aldığımız duyumlarda Pınar Mahallesi’nin TOKİ’ye verilmesi için bakanlığa rapor vermiş. Raporun içinde başka mahallelerde varmış. Seçimde bu halka böyle sözler vermedi, ne değişti. Zekeriyaköy’de yaşayanların sorunu hemen çözülüyor ama gecekondu bölgelerine gelince sürekli öteleniyor. Seçimde Şükrü Genç’e destek verdiğimize pişmanız” diye konuştular.

Bu haber toplam 781 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum