1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Tecrübenin konuştuğu yer Estenik
Tecrübenin konuştuğu yer Estenik

Tecrübenin konuştuğu yer Estenik

A+A-

Güzellik, kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin önem verdiği bir konudur. Kendilerine bakan ve bedenleriyle ilgilenen kişiler özgüven sahibi kişilerdir. Güzellik, içteki güvenin dışa yansımasıdır. Bu kişiler, çevrelerine daha çok insan çeker ve sosyal ilişkileri çok kuvvetli olur. Estetik cerrahi alanında yaşanan gelişmeler, insanların güzelliklerini korumak ve fiziki kusurlarını düzeltmek için yeni fırsatlar oluşturdu. Özellikle kadınların daha çok ilgi gösterdiği estetik operasyonlar ile görünümü rahatsızlık veren estetik kusurlar giderilebilir. Estenik’te; burun estetiğinden meme estetiğine, saç ekiminden botoksa, lazer epilasyondan dövme silmeye kadar pek çok estetik işlem yapılmaktadır. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir’in yaptığı operasyonlarda son teknolojiden yararlanılarak, hastanın tüm estetik sıkıntılarının giderilmesi ve yaşamına pozitif bir şekilde devam etmesi sağlanır.

Tecrübenin konuştuğu yer; Estenik

Zaman içinde canlılığını kaybeden, çeşitli nedenlerle formu bozulan, hastalık ya da yaşlanma gibi etkiler nedeniyle kişiyi psikolojik olarak kötü hissettiren tüm estetik problemlere, Estenik’te yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz. FDA onaylı ve güvenlik sertifikalı ürünlerimizle yaptığımız operasyonlarda hiçbir risk olmayıp, uzman doktorumuz Doç. Dr. Zühtü Demir’in zengin tecrübesi ışığında hastalarımızı mutlu ve özgüvenleri tazelenmiş bir şekilde merkezimizden yolcu ediyoruz. Ankara’da bulunan merkezimizde; yüz ve boyun estetiği, karın estetiği, ben aldırma, doğumsal anomalilerin tedavisi, rinoplasti, burun ucu estetiği, meme estetiği (meme büyütme ankara, küçültme, dikleştirme ve toparlama) ve ameliyatsız estetik (botoks, terleme tedavisi, zayıflama, yüz germe, dövme silme, cilt bakımı ve somon DNA aşısı) gibi işlemleri güzelliğiniz için en yüksek teknolojileri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca merkezimizde saçlarınızla ilgili sorunlarınıza da çözüm buluyoruz. Saç ekimi, saç dökülmesi ve saç bakımı ile ilgili tüm sıkıntılarınız, merkezimizdeki uzman eller tarafından tedavi edilebilir.

3D Crisalix teknolojisi ile bir adım önde olun

Estetik merkezimizde kullandığımız yüksek teknolojilerden bir tanesi de 3D Crisalix yöntemidir. Bu teknoloji ile bize başvuran hastalarımız detaylı bir muayene sürecini geçirdikten sonra, vücut yapılarına en uygun estetik operasyonun neticesini, birebir bedenlerinde görebiliyorlar. Örnek olarak Ankara'da Burun Estetiği ameliyatı olacaksınız, ameliyata girmeden burnunuz nasıl şekil alacak 3D Crisalix teknolojisi ile sizlere gösteriyoruz. Ameliyat olmadan hastalarımıza sunduğumuz bu teknoloji ile hasta, gözlerine yerleştirilen gözlük benzeri bir cihaz yardımıyla bedenindeki değişimleri her açıdan görebilme imkanı sağlar. Böylece estetik operasyonla ilgili herhangi bir şüphesi ya da endişesi olmadan, ameliyat sonrasında nasıl görüneceğini tam olarak bilerek operasyona devam edebilir. Hastalarımızın memnuniyeti ve kendilerini daha rahat, daha özgüvenli hissetmeleri için yaptığımız operasyonlarda; hasta ile birebir iletişim kuruyor, her aşamada onayını ve fikrini alıyor, vücut yapısının izin verdiği oranları birlikte tartışıp en iyi sonucu almak için çalışıyoruz. Estenik ile merak ettiğiniz her şeyi sitemizi inceleyerek öğrenebilir, telefonlarımızdan bize ulaşabilir ya da Ankara’daki merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. İşinde uzman personelimiz sizlere tüm sorunlarınız hakkında bilgi verecek ve sizi en iyi şekilde yönlendirmeye çalışacaktır.

Bu haber toplam 1908 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT