1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Taşucu Girne Feribot Seferi
Taşucu Girne Feribot Seferi

Taşucu Girne Feribot Seferi

Ülkemizin Akdeniz sahilinde bulunan Mersin Taşucu limanından her gün Kıbrıs’a feribot seferleri düzenlenmektedir.

A+A-

Ülkemizin Akdeniz sahilinde bulunan Mersin Taşucu limanından her gün Kıbrıs’a feribot seferleri düzenlenmektedir. Firmalar düzenledikleri feribot seferleri ile hem yolcu hem de yük taşımacılığı hizmetleri veriyorlar. Filo Denizcilik Ltd. Şti. Taşucu, Girne, Gazimagosa, Mersin arasında feribot seferleri düzenleyerek taşımacılık hizmeti veriyorlar. Bu hizmetleri ile her gün binlerce kişinin seyahat etmesini sağlıyorlar. Feribotlarında yolculara sağladıkları tüm imkanlar ile müşterilerinin yolculuklarını konforlu yapmalarını sağlıyorlar. Düzenledikleri feribot seferleri hakkında detaylı bilgilendirme ve bilet satın alma işlemlerini filodenizcilik.net kurumsal internet siteleri üzerinden yapıyorlar.

Kıbrıs Yolculuğu

Mersin Kıbrıs feribot yolculuğu yapmak istediğinizde filodenizcilik.net sitesinden biletinizi alabilirsiniz. Kıbrıs Üniversitelerinde okuyan binlerce Türk öğrenci vardır ve bu kişiler seyahatlerini güvenli ve indirimli bilet seçenekleri ile yapmak isterler. Ayrıca tatil için Kıbrıs seçeneklerini değerlendiren kişilerde aynı yöntemi denerler. Filo denizcilik şirketi vermiş olduğu feribot yolculuğu hizmetlerinde çeşitli indirimli bilet avantajları sunuyor ve müşterilerinin daha ucuza yolculuk yapmalarını sağlıyorlar. Firma sizlere Kıbrıs yolculuğunda feribot ile en iyi yolculuğu yapmanızı sağlıyor.

Nereden Binelim

Kıbrıs’a gitmeye karar verdiğinizde, feribot yolculuğu için Taşucu mersin limanını kullanmalısınız. Filo denizcilik firması, seferlerini, Taşucu, Mersin, Girne, Gazimagosa limanları arasında yapmaktadır. Türkiye’de iseniz Mersin ya da Taşucu, Kıbrıs’ta iseniz, Gazimagosa ya da Girne limanlarından filo denizcilik şirketinin feribotlarına binebilirsiniz. Firma bu limanlarda bulunan ofisleri ile sizlere en kaliteli hizmetleri veriyorlar. Hangi limandan hangi tarihte ve hangi saatle feribot hizmeti verdiklerini internet sitesinde sefer takvimi bölümünde yayınlayarak sizleri bilgilendiriyorlar. Yine internet siteleri üzerinden bilet almanızı sağlayarak işlemlerinizi daha kolay yapmanıza yardımcı oluyorlar.

Ucuz Bilet Avantajları

Türkiye Kıbrıs feribot seferleri için ucuz bilet avantalarından sizleri filo denizcilik firması faydalandırıyor. İstediğiniz tarihe bilet alabilmeniz için web siteleri bilet satışı kategori bölümünde gidiş dönüş ya da tek yön bilet almanızı sağlıyorlar. İndirimli fiyat seçeneklerinden faydalanabilmeniz için filodenizcilik.net sitesi üyelik işlemlerini yapmanızı ve biletinizi indirimli olarak alabileceğinizi belirtiyorlar. Dönüş tarihi belli olmayan yolculara dönüş biletlerini indirimli olarak almalarını ve açıkta tutmalarını sağlıyorlar.

 

Bu haber toplam 1256 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT