1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Taş Kağıdın İnsana Ve Doğa Açısından Etkisi
Taş Kağıdın İnsana Ve Doğa Açısından Etkisi

Taş Kağıdın İnsana Ve Doğa Açısından Etkisi

Yeni dünyaya yeni bir materyal: Taş Kağıt

A+A-

İmalat olarak toz haline dönüşen kireçtaşı atıklarından meydan gelmektedir. Toksik olmayan bir yapıda olması son derece sağlıklı olduğuna karine teşkil etmektedir. Sağlıklı hafifi ve kullanımı oldukça basit olması nedeniyle de artan bir şekilde talep görmekte ve trendini sürekli artırmaktadır. Doğaya en küçük bir zarar vermemesi son derece çevreye duyarlı olması herhangi bire emisyona sebep olmaması da son derece avantajlı bir durum ihtiva etmektedir.

Hizmet İlkeleri ve Bakış Açısı Nelerdir

Temel vizyon olarak kaliteden hiç ödün vermeden cüzi fiyat hedefinde olan firma sürekli olarak değişen dünyamız gerek bilimsel ve teknolojik yenilikleri sürekli kendisine harmanladığı ve her geçen gün kendisine ilave yaparak büyüdüğü açıkça gözlenmektedir.

Son olarak yaptığı yatırımlarla da kapasiteyi artırması ürün çeşitliliğini şekillendirmesi ve artık hiç ağaca dokunmadan kağıdı mermerden imal ederek piyasaya sunması hem doğa hem de çevresel etki noktasında en büyük inkişafını ve yenilikçiliğini göstermektedir. Şirket aynı zamanda özel nitelikte dokuya sahip koku kartonları ilave ederek zenginliğini perçinlemiştir.

Avantajlı Yönleri Nelerdir

Üretim noktasında hassas bir şekilde doğaya dost bir aşama baz alınması nedeniyle; doğaya ve canlılara zarar verene karbon gazı emisyonu en aza indirgenmektedir. Diğer kağıtlar imalat noktasında orman ve su kaynakları zarar görmekte; bu da ekolojik denge açısından olumsuz bir durum oluşturmaktadır. Üretim etabında taş kağıt bunlara gereksinim duymamaktadır .

Doğa ve Geri Dönüşüm Olarak Avantajı

Çok önemli noktalardan bir tanesi de geri dönüşümün çok az minimum seviyede olması cazibesini diğerlerine nazaran çok daha fazla artırmaktadır. Buna ilaveten güneş ışınlarını emmesi sayesinde doğayı kirletmeden toprağa karışmakta ve çevreye ve canlılara olumsuz herhangi bir yan etkisi söz konusu olmamaktadır.

Gramaj Olarak Hafifliği

Doğada temel gereksinim her zaman kullanım ve taşıma noktasında hafif olanlar öncelik arz eder. Oldukça hafif kullanımı son derece basit ve görkemli bir yapıda olan Anıl kağıt bu ihtiyaca tam anlamı ile cevap vermektedir. Ağırlığı 120 gram ile 420 gram arasında çeşitlenmekte ve her türlü ihtiyacın giderilmesinde de piyasadaki eksikliği gidermektedir.

Bu haber toplam 972 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT